укр рус

Самостійна подорож до Ісландії

Ті, хто не хоче або не може присвячувати багато часу підготовці до відпустки, можуть звернутися за допомогою до професіоналів компанії TravelYourWay. Ми організуємо для вас самостійну поїздку в Ісландію в повній відповідності з вашими побажаннями до маршруту та розваг, поділимося лайфхаками і корисними підказками, частину з яких ми описали в розділі «Підготовка до подорожі самостійно». Ми уважно вислухаємо ваші ідеї подорожей до Ісландії, представимо свої напрацювання і разом виберемо варіант, що більш за все вам підходить.

Щоб зрозуміти вже зараз, яку орієнтовну суму готувати для поїздки, внесіть необхідні дані в форму швидкого підрахунку вартості, розташовану у верхньому правому куті сторінки. Так ви зможете при необхідності скорегувати основні параметри подорожі — вид транспорту, кількість днів, прокат авто.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей до Ісландії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Найближчі заходи та свята в Ісландії
Усі заходи

Самостійна подорож до Ісландії

Таємнича Ісландія з кожним роком привертає на свої простори все більше туристів. Ще б, адже пейзажі тут просто чудові: потоки води, що ллються у прірву, мальовничі фіорди, що йдуть далеко в море, зелені луки і милі села. Але вам не побачити і половини її краси, якщо ви поїдете туди у складі туристичної групи. Самостійна поїздка в Ісландію принесе набагато більше емоцій і дивовижних вражень.

Долина Гейзерів, Блакитна Лагуна, національний парк з льодовиком-вулканом Снайфедльсйекюдль — безумовно, ці унікальні місця вріжуться в вашу пам'ять як неймовірні природні творіння. Подорож Ісландією самостійно стане кращим вибором, так як ви отримаєте набагато більше свободи дій. Забудьте про фотографій на тлі чиїхось спін — тільки ви і розкішна природа.

Як самостійно поїхати в Ісландію

Для планування подорожі самостійно доведеться затратити чимало сил і енергії, але результат того вартий. Адже в підсумку ви будете розбиратися в питанні, як поїхати в Ісландію самостійно з України, і зможете організувати свою поїздку так, як хочеться вам. Також багатьом людям подобається сам процес підготовки, генерації ідей маршрутів подорожі Ісландією і смакування майбутнього відпочинку. Але також на вас ляже відповідальність за вирішення візових питань, підбір проживання і квитків та інші оргмоменти.

При зверненні в туристичне агентство значна частина турбот перекладається на їх співробітників. Але при цьому часто доводиться підлаштовуватися під чужий вибір і задовольнятися тими пропозиціями, які є. І не завжди ці варіанти задовольнять ваш запит, як дешево поїхати на відпочинок в Ісландію.

Плануєте подорож до Ісландії?

Першим ділом вирішите, що ви плануєте подивитися під час поїздки і на яку кількість днів ви розраховуєте. Від цього залежить вся логістика подорожі. А далі можна займатися питаннями переїзду, проживання та дозвілля. Все вирішувати самому і керуватися тільки особистими побажаннями — це надзвичайна можливість, яку дарує вам самостійний відпочинок в Ісландії.

Для багатьох мандрівників важливо дізнатися, як дешевше поїхати в Ісландію. Завдяки великому досвіду закордонних туристичних поїздок ми дамо дієві поради з планування подорожі в цю країну.

Відпочинок в Ісландії самостійно

Ця країна відома тим, що ціни на відпочинок в Ісландії дуже високі. Але якщо вам пощастило потрапити сюди, потрібно користуватися моментом і спробувати все, що вона може вам запропонувати.

Де кращий відпочинок в Ісландії? Відповісти на це питання непросто, так як куди б вас не привів маршрут вашої подорожі, ви всюди знайдете, чому здивуватися, чим помилуватися і як урізноманітнити своє дозвілля. Така вже ця країна :)

Унікальні ландшафти і кліматичні умови зумовили той факт, що в Ісландії зібрані здавалося б непоєднувані природні явища — вулкани і льодовики, гарячі джерела і водоспади. Побачити все це можна під час відпустки в Ісландії в національних парках, які займають значну частину країни. Один з них — Ватнайекюдль — є найбільшим у Європі. У нього входять також Йекульсаурглювур, що на півночі Ісландії, і Скафтафедль — на півдні.

Насиченою враженнями буде також морська прогулянка, тут можна побачити, як граються дельфіни або навіть справжнього кита.

Обов'язково спробуйте національну кухню — дари моря, різні види риби, серед яких зустрічаються зовсім рідкісні, суп з баранини, ну і звичайно, традиційні напої — Malt і Skyr.

Туристична поїздка в Ісландію стане неймовірною пригодою, яка запам'ятається вам на все життя.

WhatsUp
Telegram
Viber