укр рус

Літній відпочинок в Іспанії

Іспанія — дивовижна країна з древньою культурою і чудовою архітектурною спадщиною. Оибираючи літній відпочинок в Іспанії самостійно, можна скласти для себе дійсно цікаву, часом навіть інтригуючу програму поїздки. Приблизні ціни на літній відпочинок в Іспанії допоможуть зорієнтуватися у витратах на майбутню подорож. Для цього достатньо зазирнути в розділ "Готові маршрути подорожей". Відпочинок в Іспанії влітку 2019 стане ще більш захоплюючим, якщо більше дізнатися про цю країну в розділі "Як самостійно організувати подорож".

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї літнього відпочинку в Іспанії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Іспанії
Усі заходи

Відпочинок в Іспанії влітку

Дійсно, літо дарує багато можливостей не просто відпочити, а й дізнатися багато цікавих речей, поласувати смачними стравами або просто провести час, повністю змінивши звичнй ритм життя. Адже відпочинок в Іспанії влітку таїть у собі стільки цікавих і приємних пригод! Проїхати береговою лінією, оглядаючи пам'ятки і захоплюючись творіннями людських рук, побувати на знаменитій кориді і перекусити в невеликому сімейному ресторанчику такими стравами, яких більше ніде не скуштуєш... Літні канікули в Іспанії, влаштовані для дорослих чи для всієї родини, включаючи дітей точно не забудуться.

Можна вибрати і літній відпочинок в Іспанії з дітьми — щоб показати підростаючому поколінню красу заморської країни і просто провести незабутні дні серед краси, знайомлячись з національною кухнею... Справжні уроки історії та географії, які не дадуть нікому забути побачене. Або вибрати відпочинок в Іспанії влітку на морі, обравши комфортний готель на березі. За допомогою калькулятора поїздок можна розрахувати, у скільки приблизно обійдеться та чи інша подорож. Відпочинок в Мадриді влітку стане дійсно прекрасною подорожжю.

Наприклад, той же відпочинок в Іспанії в червні. Він принесе не тільки тепло сонячних променів і плескіт морських хвиль, але й відвідування ярмарків і захоплюючих розпродажів, фестивалів, свят, пісень і танців, на які настільки майстерні місцеві жителі... Справжній феєрверк краси і чудових подій, що стрімко розвиваються! Любителями музичних дійств не залишаться непоміченими фестиваль електронної музики під назвою Сонар, Марато — фестиваль, присвячений сучасному мистецтву, Грек - фестиваль танцю та музичного мистецтва... Відпочинок в Іспанії в липні подарує мандрівникам фестиваль Сан Фермін, який дуже цікавий своєю суттю та проведенням. Він проводиться в честь єпископа Памплона, історичної особистості, яка чимало зробила для порятунку рідного міста від епідемії чуми... А любителям року, звісно, сподобається фестиваль, присвячений цьому жанру музики...

Відпочинок в Іспанії в серпні стане святом для любителів незвичайних фестивалів — наприклад, Томатного. Так що сміливо обирайте місяць відповідно до вашої відпустки та уподобань і плануйте свою подорож вже зараз, щоб не забути нічого важливого і насолодитися відпусткою повною мірою.

Літній відпочинок у Мадриді здатний подарувати безліч цікавих вражень, завдяки яким подорож стає ще більш захоплюючою. Столиця країни відрізняється розкішною архітектурою, так що туди варто неодмінно поїхати, прихопивши фото- або відеокамеру. Самостійно відправитися в Іспанію влітку теж буде хорошим рішенням, щоб встигнути проїхати якомога більшу територію країни і насолодитися усіма її секретами і таємницями. Та й взагалі, проведення літнього відпочинку в Іспанії — дуже хороша ідея, особливо для тих, хто любить неординарні поїздки та національну кухню.

Для того, щоб точно визначитися, куди поїхати в Іспанію влітку, краще заздалегідь продумати свій маршрут.

WhatsUp
Telegram
Viber