укр рус

Відпочинок в Мадриді

Шукаючи пристрасть, гарячі звичаї і запальне фламенко відвідайте Мадрид, відпочинок в якому вас надовго зарядить енергією, отриманою від спілкування з доброзичливими і щирими іспанцями. Тим, хто не любить суворий розпорядок дня, компанія TravelYourWay допоможе спланувати відпочинок в Мадриді самостійно зі своїм індивідуальним графіком екскурсій і відвідувань пам'яток. Співробітники TravelYourWay, як ніхто інші, розуміють потреби вільних туристів, які шукають відповіді на всі хвилюючі їх питання у туристичних компаніях. Тому на нашому сайті можна попередньо підрахувати вартість відпочинку в Мадриді 2019. У розділі сайту «Як спланувати подорож в Європу» є детальна покрокова інструкція. Бюджетним мандрівникам співробітники TravelYourWay допоможуть придбати авіаквитки економ-класу для вильоту на відпочинок в Мадрид з Києва.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Іспанії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Іспанії
Усі заходи

Відпочинок в Мадриді самостійно

Мадрид — це не тільки місто запальних танців. Це ще й багатюща культурна столиця. Пам'яток тут не злічити. Якщо ви плануєте самостійний відпочинок в Мадриді, необхідно заздалегідь скласти план відвідувань та екскурсій. В Мадриді важко назвати якусь пам'ятку найголовнішою. Кожна з них може претендувати на звання символу міста. Але за традицією туристи перш за все відвідують Королівський палац, який є найбільшим у Західній Європі і славиться багатою колекцією гобеленів, старовинної фурнітури, робіт Гойї, Тьєполо та Джордано. Неподалік від палацу знаходяться знамениті фонтани — фонтан Тритона і черепашковий палац. Якщо ви приїхали на відпочинок в Мадрид з України, вам буде близькою за духом Площа Незалежності, де знаходиться золотоверхий Національний банк і Казначейство. Існує легенда, що фонтан, який знаходиться неподалік статуї богині родючості Сибелою безпосередньо пов'язаний з сигналізацією банку, і в разі пограбування богиня Сибела затопить підземні виходи з банку, і грабіжники потраплять у пастку. Незважаючи на насиченість пам'ятками, організувати бюджетний відпочинок в Мадриді цілком реально. Вхід до музеїв іноді буває вільним. Наприклад, можна безкоштовно відвідати Національний археологічний музей, культурний центр Caixa Forum і давньоєгипетський храм Дебод. А ознайомитися з колекцією найбільшої галереї світу – Прадо абсолютно безкоштовно можна в певні години. Галерея Прадо разом з музеями Тіссена Борнемісі і королеви Софії становить знаменитий Золотий трикутник Мадрида. Кожен з цих музеїв володіє найціннішим колекціями творів мистецтва. Босх, Тиціан, Веласкес, Гойя, Караваджо, Далі і Пікассо – ось далеко не повний список геніїв, твори яких зберігаються в цих музеях.

Бюджетні туристи на відпочинку в Мадриді можуть дешево поїсти в недорогих кафе, яких тут безліч. При цьому їм подадуть смачні страви іспанської кухні: знаменитий гаспачо, гордість іспанської кулінарії – паелью, м'ясні делікатеси – хамон і чоррізо.

Довіряючи фахівцям компанії TravelYourWay, ви зумієте організувати незабутню відпустку у Мадриді. Перед тими, хто бажає провести відпочинок в Мадриді дикуном стає гостра проблема проживання. Завдяки діяльності компанії TravelYourWay, ви познайомитеся з усіма можливими способами ночівлі та бронюванням готелів і хостелів, а також дізнаєтеся ціни на відпочинок в Мадриді. Щоб залишити приємні спогади, необов'язково зупинятися в готелях класу люкс. Мадрид пропонує широкий вибір хостелів та кемпінгів різної цінової категорії, а плануючи свою подорож з допомогою TravelYourWay можна провести найдешевший відпочинок в Мадриді.

WhatsUp
Telegram
Viber