укр рус

Поїздка в Мадрид

Ви завжди мріяли побувати в Іспанії, але ніяк не можете зібратися туди? Або ви вже неодноразово в ній були, але не отримали бажаного задоволення від відпочинку? А все тому, що турагентство склало вам абсолютно суху програму на вашу відпустку, яка і так буває дуже рідко, щоб витрачати її практично даремно? Ми радимо вам здійснити подорож у Мадрид самостійно. Тим більше, що тепер ви можете спланувати заздалегідь індивідуальну поїздку в Мадрид, керуючись нашим розділом «Поїхати в Європу самостійно». Так само ви можете взяти на замітку ідеї для подорожей від TravelYourWay. І питання, як поїхати в Мадрид самостійно, перестане бути таким складним.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Мадрид
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Іспанії
Усі заходи

Поїздка в Мадрид самостійно

Життя кожної країни - це ціла історія, яка не може вміститися в межах однієї розповіді або книги. Особлива атмосфера країни щогодини змушує вас дивитися на її побут і культуру по-новому. Тому таке рішення, як з'їздити в Мадрид самостійно, має бути глибоко обдуманим і виходить із ваших вражень від перегляду зображень пам'яток в інтернеті, від вивчення різних планів поїздок. В першу чергу ми радимо вам побувати в музеї Прадо, що входять у число найбільш популярних і відвідуваних музеїв в світі. В ньому знаходяться найбільш вражаючі своєю кількістю колекції іспанського, італійського і фламандського мистецтва. Кращі полотна епохи Ренесансу і Нового Часу розташовані в стінах музею. Вражаючі і знамениті на весь світ роботи Веласкеса, Босха, Гойї, Рубенса та інших творців. Колекція цього музею почала формуватися ще при Карлі V, а будівля була побудована в 1785 році Хуаном де Вільянуева за замовленням особисто Карла III для потреб держави, але стала функціонувати в якості музею скульптури і живопису тільки за указом його онука Фердинанда VII. Вивчивши пам'ятки, ви зможете зробити свою самостійну поїздку в Мадрид однією з найбільш пам'ятних.

Вивчаючи різні джерела, заглянувши на сайти готелів та аеропортів, ви без проблем продумаєте, як дешевше поїхати в Мадрид, ніж через турагентство. Індивідуальний тур в Мадрид - це не розвага для обраних, як прийнято вважати. Подивившись на форумах деякі поради, написані людьми, ви зрозумієте, як поїхати в Мадрид дешево. Обговоривши з сім'єю, знайомими, подивившись всілякі сайти, ви зможете зробити свою подорож самостійно в Мадрид такою, щоб вона запам'яталася на все життя. Склавши свій власний план місць, де б ви хотіли побувати, стане набагато краще, ніж будь-яка Туристична поїздка в Мадрид, спланована туроператором.

Розробіть свій план екскурсій, походів і дій. Бути може, ви завзятий уболівальник футбольної команди Реал Мадрид? Тоді ваш шлях лежить прямо в музей, присвячений цій відомій на весь світ команді. Любите творчість і хороші книги? В Мадриді є будинок Лопе де Вега, в якому цей знаменитий письменник і поет Золотого століття прожив останні 25 років свого життя. Заздалегідь продумайте деталі поїздки, враховуючи питання як недорого поїхати в Мадрид, тоді ви зможете залишити гроші на покупки. Адже не варто забувати, що Іспанія є законодавицею мод, а в самому Мадриді є дуже багато торгових центрів, де можна купити речі з останніх колекцій відомих модельєрів. Все в ваших руках. Buen viaje.

WhatsUp
Telegram
Viber