укр рус

Зимовий відпочинок в Іспанії

Самостійне планування поїздки вимагає попереднього ознайомлення з цінами на зимовий відпочинок в Іспанії. Всю необхідну інформацію, пов'язану з організацією відпочинку, ви можете дізнатися у будь-який час. Для цього просто зайдіть в наш розділ «Як подорожувати самостійно». Тут ви ознайомитесь з можливими варіантами організації відпочинку, отримаєте повну інформацію про країну, її звичаї і традиції, а також зможете обрати зручний час для поїздки.

Якій новорічній відпустці ви надасте перевагу: зимовий відпочинок в Іспанії з дітьми або батьками? Чи, може, ви мрієте стати учасником Міжнародного фестивалю джазу, який щороку проводиться в Барселоні? Або хочете ознайомитися з різноманітністю музичних інструментів і спробувати зіграти на якомусь із них, приїхавши на відпочинок в Іспанію самостійно? Рекомендуємо ознайомитися з інформацією про наші пропозиції та послуги. Тут ви зможете отримати повну інформацію про визначні, цікаві події, які відбуваються в країні, в той час, як ви плануєте поїхати в Італію на Різдво.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї зимового відпочинку в Іспанії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Іспанії
Усі заходи

Відпочинок в Іспанії взимку

Взимку завжди з'являється величезне бажання поїхати на відпочинок до країни, де можна буде співати, танцювати, веселитися і не думати про роботу, щоденні турботи, міські затори. Проте існує чудова можливість здійснити свою мрію не уві сні, а наяву. Для цього просто потрібно поїхати зустріти Новий рік 2019 в Іспанії! Ця подорож допоможе відволіктися від звичних проблем і суєти. Ви отримаєте яскраві враження від візиту на фестиваль європейського кіно в Севільї, де зможете насолодитися переглядом вже відомих у всьому світі кінофільмів. Отримайте заряд бадьорості та енергії, відвідавши фестиваль джазу Гранаді. Ви зможете послухати джаз у виконанні відомих джазменів світу в різних стилях і напрямках. Відвідайте Фестиваль оливок, який проводиться в андалузькому місті Буена. Якщо ви вирішите провести Різдво в Іспанії, зможете прогулятися і подихати чистим повітрям біля моря, а ще стати глядачем такого незабутнього шоу, як корида.

Ви протягом довгого року мріяли провести незабутній відпочинок в Іспанії в січні? Можливо, вважаєте, що кращого часу для відпочинку, ніж у грудні немає? Можливо, мрієте про незабутнє, яскраве і барвисте свято, учасником якого станете, провівши відпочинок в Іспанії в лютому? TravelYourWay з радістю і готовністю надасть вам усю необхідну допомогу в організації та проведенні незабутніх, казкових днів, підібравши для цього ідеальне місце та час.

Зимові канікули в Іспанії

Відпочинок в Іспанії взимку буде корисний для розширення кругозору. Адже не у всіх є можливість стати учасником такого неповторного історичного свята, як фестиваль Пілар. Це дійство проводиться щороку і присвячене Богородиці Пілар, яка здавна вважається заступницею і покровителькою міста. В процесі проведення фестивалю, можна дізнатися багато цікавих фактів з історії Іспанії, а також стати безпосереднім учасником театралізованого дійства, що розповідає про події давно минулих років.

Іспанія — країна з багатою, цікавою історією та традиціями. Для того, щоб зрозуміти цю країну, досить сказати кілька слів: корида, неповторна і вишукана кухня, фламенко! Після цього одразу виникає бажання не тільки дізнатися про неї більше, але й провести зимові канікули в Іспанії. Ваші діти ніколи не забудуть Новорічні канікули в Іспанії, які проведуть в колі сім'ї. Самостійно в Іспанію на зимові канікули 2019 — про краще святкування Нового року не можна і мріяти.

WhatsUp
Telegram
Viber