укр рус

Самостійна подорож до Люксембургу

Завдяки нашому багатому туристичному досвіду і високій кваліфікації співробітників ми швидко і ефективно підготуємо самостійну поїздку в Люксембург для вас і вашої компанії.

Як може виглядати ваш маршрут? Дивіться на нашому сайті готові ідеї подорожей Люксембургом з описом цікавих пам'яток, варіантами переїзду і цінами на житло. У цьому розділі розміщені тільки приблизні плани поїздок, для кожного клієнта маршрути можуть бути підготовлені індивідуально.

Якщо ви хочете знати, у скільки приблизно вам обійдеться ваша поїздка — скористайтесь нашим калькулятором для розрахунку вартості. А для того, щоб розуміти, які етапи потрібно пройти при підготовці до подорожі, читайте розділ «Як спланувати поїздку в Європу самостійно».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей до Люксембурга
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Люксембурзі
Усі заходи

Самостійна подорож в Люксембург

Якщо ви ризикнете відправитися в подорож Люксембургом самостійно, то анітрохи не пошкодуєте! Адже це відкриє вам незвичайні можливості планування і організації свого дозвілля.

При організації самостійного відпочинку в Люксембурзі ви побачите не тільки основні визначні пам'ятки — Палац великих герцогів, собор Нотр-Дам (його інша назва собор Люксембурзької богоматері), пам'ятник жертвам Першої Світової війни — Золоту Леді, але і інші, не такі «захожені» місця.

Відвідайте місто з тисячолітньою історією Ехтернах, в якому до наших часів збереглися будівлі VII, XIII, XV століть (абатство Св. Віліброра, церква Святого Петра і Павла, міська ратуша та ін). Або просто сплануйте піший похід потаємними куточками країни, тут для такого виду відпочинку є всі умови.

Як самостійно поїхати в Люксембург

У наше століття сучасних технологій, коли маса інформації знаходиться у відкритому доступі, організувати подорож самостійно стає можливим і для звичайних туристів. Єдина умова — потрібно буде присвятити цьому процесу значну кількість часу. Адже питання, як поїхати в Люксембург самостійно з України, не вирішується за 5 хвилин. Необхідно пошукати житло, вирішити, на чому пересуватися, та забронювати квитки, звернутися в консульство і так далі. Не всі готові вкладати стільки сил та енергії у підготовчий процес.

Істотна перевага такого виду відпочинку, порівняно з готовою турпутівкою, це те, що вам вдасться включити в маршрут подорожі Люксембургом всі міста і селища країни, які вас цікавлять. А також ви зможете прикласти всі зусилля, щоб дешево поїхати на відпочинок в Люксембург.

Плануєте подорож в Люксембург?

Для тих, хто зважився спробувати себе в ролі турменеджера, дамо кілька загальних рекомендацій. Відразу ж з'ясуйте, якими пунктами буде проходити маршрут вашої подорожі. Ви плануєте весь час відпустки в Люксембурзі перебувати в країні або ж організувати турне декількома довколишніми державами? Радимо скористатися цінними відомостями з досвіду інших мандрівників і дізнатися, як поїхати в Люксембург дешево з Києва і де кращий відпочинок в Люксембурзі. Для цього ви можете переглянути відповідні теми на туристичних форумах або завітати в наш розділ «Як спланувати самостійну подорож». Там опубліковано багато цікавих статей і рекомендацій, які допоможуть у плануванні поїздки, а якщо потрібна буде порада фахівця — ми будемо раді підказати, як дешевше поїхати в Люксембург.

Відпочинок в Люксембурзі самостійно

У цьому невеликому герцогстві в серці Європи не зустрінеш пам'ятку на кожному кроці, але ті, що є, справді варті уваги. В долині річки Ейш розташувалися прекрасні замки, частина з яких відкрита для відвідин — наприклад, Новий Ансембург, Керіх. У столиці країни, яка має таке ж ім'я — Люксембург, також можна побродити по старовинних руїнах — замок Бофор, каземати Бок.

Але натовпи туристів сюди приваблюють не тільки пам'ятники архітектури. У цій крихітній державі протікає річка Мозель, на кордоні з Німеччиною. А в долині цієї річки ростуть унікальні сорти винограду, з яких виготовляють чудові мозельські вина, знамениті в усьому світі. Для екскурсійного туру цими місцями навіть є спеціальна назва — Винна стежка (протяжність 40 км). Під час самостійної поїздки в Люксембург не забудьте вписати в свій маршрут цю лінію на карті і скористайтеся можливістю спробувати неперевершене вино прямо в місці його виробництва.

Щоб не виявилося, що ціни на відпочинок в Люксембурзі вище, ніж ви розраховували, дізнайтеся приблизну вартість майбутньої поїздки ще вдома. Просто внесіть необхідну інформацію в поля нашого спеціального калькулятора у верхній частині сторінки і отримаєте орієнтовну суму туристичної поїздки у Люксембург.

WhatsUp
Telegram
Viber