укр рус
Групові поїздки

Плануєте групову поїздку за кордон? Ми допоможемо організувати вигідну та комфортну подорож у будь-яку країну світу у відповідності з вашим бюджетом і потребами.

Йога-тур? Медитаційний ретріт? Гастрономічна подорож? Поїздка на музичний фестиваль? Завдяки великому досвіду самостійних поїздок світом ми підберемо варіанти проїзду, проживання та дозвілля, які будуть оптимальними саме для вашої групи. Ви озвучуєте всі ваші побажання — ми втілюємо їх у життя! :)

Спеціально для корпоративних клієнтів ми додали можливість оплати наших послуг за безготівковим розрахунком.
Ми надамо всі необхідні документи для здійснення такого платежу. Просто повідомте менеджеру під час оформлення заявки про спосіб оплати, який вам підходить.

6 причин, чому варто звернутися за плануванням групової поїздки до нас:

Ви економите час на виборі ідеального напрямку з урахуванням сезону, бюджету і цілей вашої програми (йога-тур, гастрономічні майстер-класи, уроки живопису, медитація і східні практики та інше). Ми об'їздили весь світ і порадимо, в якому місяці краще їхати на Балі, а в якому — у Грузію :)

Ви отримуєте оптимальний маршрут і таймінг поїздки завдяки нашому величезному досвіду в плануванні.

Ви економите час і нерви при виборі проживання з урахуванням специфічних запитів для вашої групи (зал для практик, простора кухня на 10 осіб, веранда чи вихід до моря…).

Ми домовляємося про специфічні моменти: вегетаріанське харчування або певні продукти, екскурсійний супровід для вашої групи, поїздки в «місця сили».

Ми запросто спілкуємося іноземною мовою і зможемо домовитися про будь-які нюанси з господарем місця проживання або водієм трансферу.

Вартість наших послуг фіксована на людину і не залежить від загального бюджету поїздки. Тому організатору просто розраховувати вартість поїздки на 1 людину.

Підсумок: ви займаєтеся продумуванням плану семінару/тренінгу/майстер-класу, а ми беремо всі організаторські функції на себе!

Хочете дізнатися, як проходять подорожі, що ми організовуємо? Прочитайте відгуки тих, хто вже з'їздив у груповий тур.

Більше про одну із спланованих нами поїздок тут.

У наші послуги входить:

  • Розробка маршруту і таймінгу подорожі
  • Допомога в оформленні візи (при необхідності) і зборі інших документів
  • Підбір транспорту
  • Підбір проживання
  • Організація дозвілля
  • Інформаційна підтримка під час всієї вашої поїздки

Вартість планування поїздки: 30 євро на кожного учасника групи. За умови дуже специфічних запитів ціна обговорюється індивідуально.

Більше про те, чим ми можемо вам допомогти

Не витрачайте час даремно: дізнайтеся орієнтовний бюджет вашої поїздки! Це безкоштовно :) Відповімо протягом 1 робочої доби.
Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua

WhatsUp
Telegram
Viber