укр рус
Про керівника компанії

Привіт! Мене звати Надія Патрухіна.

Компанію TravelYourWay створила і присвятила самостійним подорожам — моєму серйозному захопленню, яке переросло в бізнес.

На цьому сайті ви знайдете нотатки про мої подорожі, поради та рекомендації щодо організації поїздок самостійно або, як кажуть за кордоном, do-it-yourself (DIY). Роботою компанії TravelYourWay розвінчую міф про дорожнечу поїздок до Європи. На своєму досвіді і досвіді своїх друзів — таких же завзятих любителів подорожувати Європою — наочно показую, як все просто і легко організувати.

Якщо ви шукаєте інформацію про те, як швидко, якісно і недорого спланувати відпустку в Європі, ви на правильному сайті.

Якщо ви хочете поїхати в певну країну Європи чи відвідати конкретний захід (джазовий концерт, Октоберфест, карнавал чи щось інше), але не знаєте, з чого почати, ви потрапили за адресою.

Якщо у вас є питання щодо віз і вам потрібна візова підтримка, ви на правильному сайті.

Якщо ви збираєтеся відпочити зі своєю компанією, але не маєте часу на планування подорожі, ви потрапили за адресою.

З питань співпраці пишіть на nadya@travelyourway.com.ua

Трохи інформації про мене

Моя перша подорож до Європи відбулася 11 років тому... Ух ти! Виявляється літати літаком дуже захопливо, культура і природа зовсім інша, не «наша». Ммммм, а яка ж чудова кухня! Хочу їздити частіше!

Спочатку були поїздки через турагентство. Я зрозуміла кілька речей: не завжди «обіцяне» збігається з «одержаним». Мені некомфортно ходити з натовпом по місту і чекати кожного, хто хоче вкотре сфотографуватися, поїсти або, пардон, сходити в туалет. Я точно знаю, чого хочу: обирати проживання, маршрут і попутників самостійно!

Мені пощастило жити в Санкт-Петербурзі 2 роки. Північна Європа була на відстані витягнутої руки, тому ми дуже часто туди їздили з компанією, щоб провести вихідні. Ну і на шопінг, звісно.

Після повернення в Україну, працювала в іноземній компанії, завдяки якій провела в Німеччині кілька місяців, вивчаючи англійську мову (парадокс, але все ж).

Тоді я остаточно закохалася в Європу! А англійська мова дуже стала у нагоді при організації подорожей. Домовитися про хороше проживання, знайти найвигідніший квиток на поїзд, купити квитки на концерт — російськомовних сайтів практично немає, а інтернаціональна англійська завжди рятує.

Спочатку планувала подорожі своїм друзям, потім з'явилися перші клієнти за рекомендаціями. Ідея про створення компанії прийшла до мене у 2012 році. Захотілося поділитися своїми знаннями і допомогти усім, хто хоче самостійно і бюджетно їздити в Європу без турагентств.

Компанія про самостійні подорожі TravelYourWay до ваших послуг! Буду рада, якщо інформація на сайті буде вам корисною і цікавою. Якщо матимете питання, пишіть на nadya@travelyourway.com.ua. Завжди рада допомогти!

З повагою, Надія

WhatsUp
Telegram
Viber