укр рус
Интервью руководителя компании TravelYourWay для журнала «Країна»
25 июля 2016 г.

Совсем недавно Надежда Патрухина, руководитель компании TravelYourWay, дала интервью изданию «Країна». Она рассказала читателям о том, куда лучше ехать в Европу, какой тип отдыха выбрать и чем разнообразить свою поездку. Полный текст интервью представлен ниже.

Тиждень в одному місті — це багато

«— НАЙЧАСТІШЕ У ВІДПУСТКУ ЗАРАЗ ЇДУТЬ ЯКРАЗ НА СІМ ДНІВ. ДІЛИТИ ЇЇ ПО ТИЖНЯХ ЗРУЧНО ДЛЯ ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ, — каже 35-річна Надія ПАТРУХІНА, керівник столичної компанії з організації самостійних подорожей TravelYourWay. — За тиждень можна гарно відпочити в більшості популярних країн. Не вдасться тільки в далеких — США, Мексиці, Австралії. Переліт туди триває 10-12 годин. Втома й акліматизація минають тільки за два-чотири дні. Коротка відпустка підійде для країн, куди летіти не довше як 4 години.

Куди краще їхати?
— Туристам хочеться за тиждень побачити кілька країн. Є багато автобусних турів. Однак така подорож втомлює, в голові все перемішується.
Тиждень в одному місті — це теж багато. Можна поєднати з передмістям, де зазвичай також вистачає цікавого. Біля Парижа на день варто поїхати до Версаля, відвідати Діснейленд чи великі аутлет-селища за містом. Невеликі держави, як Грузія чи Вірменія, можна об'їхати за тиждень, якщо орендувати авто. Добре вписуються в ці часові рамки три балтійські країни. Там варто дивитися столиці — Вільнюс, Ригу, Таллінн.

Які обрати типи відпочинку?
— Бажано не будувати громіздких планів. Якщо дні будуть занадто насичені, по приїзду можете звалитися з ніг. З іншого боку, тиждень на морі багатьом видається нуднуватим. Просять розбавити екскурсіями. Тобто пасивний відпочинок комбінувати з активним. В Іспанії можна погуляти Барселоною, відвідати Музей Сальвадора Далі й кілька днів провести на морі. На островах Кіпр, Майорка, Мальта, Сицилія краще орендувати авто. Так можна ознайомитися з пам'ятками, чистими пляжами, які відзначені «блакитним прапором», відвідати кілька міст і природних парків.

Що пропонуєте людям різних професій і чому?
— Побажання щодо відпочинку рідко залежать від сфери діяльності. Це більше вибір між активними походами, прогулянками і пасивним спочиванням на пляжі. Лише іноді дається взнаки професійна спрямованість туриста: поєднують тижневі тури з курсом вивчення якогось предмета. В Італії за 100—300 євро на тиждень вивчають живопис, а фахівці з кулінарії іноді поєднують відпочинок з уроками приготування пасти, піци. В Іспанії вчать танцювати фламенко, можна поїхати на сирну ферму чи виноробню. В різних країнах є тижневі курси перукарів».

Журнал «Країна» от 21 июля 2016 г. (№28), с. 19

Тоже мечтаете поехать в Европу? Обращайтесь к нам за индивидуальным планированием. В услуги нашей компании входит комплексная организация поездки: поиск выгодных билетов и комфортного проживания, помощь в подготовке документов для визы, рекомендации и советы, что посетить, а также составление культурной программы. Все заботы лягут на наши плечи, вам же останется только отдыхать! :)

WhatsUp
Telegram
Viber