укр рус
Наши услуги Заявка на просчет
Интервью руководителя компании TravelYourWay для журнала «Країна»
25 июля 2016 г.

Совсем недавно Надежда Патрухина, руководитель компании TravelYourWay, дала интервью изданию «Країна». Она рассказала читателям о том, куда лучше ехать в Европу, какой тип отдыха выбрать и чем разнообразить свою поездку. Полный текст интервью представлен ниже.

Тиждень в одному місті — це багато

«— НАЙЧАСТІШЕ У ВІДПУСТКУ ЗАРАЗ ЇДУТЬ ЯКРАЗ НА СІМ ДНІВ. ДІЛИТИ ЇЇ ПО ТИЖНЯХ ЗРУЧНО ДЛЯ ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ, — каже 35-річна Надія ПАТРУХІНА, керівник столичної компанії з організації самостійних подорожей TravelYourWay. — За тиждень можна гарно відпочити в більшості популярних країн. Не вдасться тільки в далеких — США, Мексиці, Австралії. Переліт туди триває 10-12 годин. Втома й акліматизація минають тільки за два-чотири дні. Коротка відпустка підійде для країн, куди летіти не довше як 4 години.

Куди краще їхати?
— Туристам хочеться за тиждень побачити кілька країн. Є багато автобусних турів. Однак така подорож втомлює, в голові все перемішується.
Тиждень в одному місті — це теж багато. Можна поєднати з передмістям, де зазвичай також вистачає цікавого. Біля Парижа на день варто поїхати до Версаля, відвідати Діснейленд чи великі аутлет-селища за містом. Невеликі держави, як Грузія чи Вірменія, можна об'їхати за тиждень, якщо орендувати авто. Добре вписуються в ці часові рамки три балтійські країни. Там варто дивитися столиці — Вільнюс, Ригу, Таллінн.

Які обрати типи відпочинку?
— Бажано не будувати громіздких планів. Якщо дні будуть занадто насичені, по приїзду можете звалитися з ніг. З іншого боку, тиждень на морі багатьом видається нуднуватим. Просять розбавити екскурсіями. Тобто пасивний відпочинок комбінувати з активним. В Іспанії можна погуляти Барселоною, відвідати Музей Сальвадора Далі й кілька днів провести на морі. На островах Кіпр, Майорка, Мальта, Сицилія краще орендувати авто. Так можна ознайомитися з пам'ятками, чистими пляжами, які відзначені «блакитним прапором», відвідати кілька міст і природних парків.

Що пропонуєте людям різних професій і чому?
— Побажання щодо відпочинку рідко залежать від сфери діяльності. Це більше вибір між активними походами, прогулянками і пасивним спочиванням на пляжі. Лише іноді дається взнаки професійна спрямованість туриста: поєднують тижневі тури з курсом вивчення якогось предмета. В Італії за 100—300 євро на тиждень вивчають живопис, а фахівці з кулінарії іноді поєднують відпочинок з уроками приготування пасти, піци. В Іспанії вчать танцювати фламенко, можна поїхати на сирну ферму чи виноробню. В різних країнах є тижневі курси перукарів».

Журнал «Країна» от 21 июля 2016 г. (№28), с. 19

Тоже мечтаете поехать в Европу? Обращайтесь к нам за индивидуальным планированием. В услуги нашей компании входит комплексная организация поездки: поиск выгодных билетов и комфортного проживания, помощь в подготовке документов для визы, рекомендации и советы, что посетить, а также составление культурной программы. Все заботы лягут на наши плечи, вам же останется только отдыхать! :)


Для поиска лучших авиабилетов, отелей и аренды авто рекомендуем нашего партнера skyscanner
Рекомендуем воспользоваться сервисом подбора экскурсий и гидов от EscapeWithPro
Все авторские путешествия (500+)