укр рус

Самостійна подорож до Чорногорії

Коли у вас не виходить скласти більш-менш точний план самостійної поїздки в Чорногорію — звертайтеся за допомогою до професіоналів, які працюють в агентстві TravelYourWay.

Тут вже приготовані цікаві та оригінальні ідеї подорожей по Чорногорії, розглянуті всі варіанти проживання в тому чи іншому місті і наведений приблизний прейскурант всіх витрат, які вам потрібно буде понести. Багатьох з цих витрат ви, звичайно, зможете уникати завдяки такій кваліфікованої і приготованої передчасно підказці — вже зараз ви можете зайти на «Як організувати подорож по Європі» і переконатися в цьому.

Ще сайт пропонує вам чудовий онлайн-калькулятор, який серйозно полегшує розрахунки майбутніх витрат і складання остаточного бюджету поїздки. Без такої допомоги важко уявити собі ідеальну самостійну подорож.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Чорногорію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Чорногорії
Усі заходи

Самостійна подорож до Чорногорії

Пора сказати «ні!» стандартним груповим подорожам, що пропонують одні й ті ж поїздки, відвідування одних і тих же місць, які нічого з вражень не залишають на пам'ять туристам — ще й обходяться досить дорого, коли є можливість заощадити. Тому подорож до Чорногорії самостійно вас зможе по-справжньому здивувати, так як не буде схожою на заплановану групову екскурсію. Де зазвичай прийнято бувати в Чорногорії — на узбережжі, так і тільки. А в цій країні стільки інших чудових пам'яток, які варто подивитися, і індивідуальна поїздка в Чорногорію надає цю можливість.

Якщо ви хочете бути по-справжньому досвідченим туристом, то приїжджаючи в будь-яку країну, ви повинні постаратися дізнатися якомога більше про цю країну, її жителів, культурні та історичні дані, про національну кухню. Тим більше, що Чорногорія — це та країна, ближче знайомитися з якою вам буде надзвичайно цікаво і захоплююче. І тільки самостійна поїздка, на відміну від групових екскурсій, дарує вам такий шанс.

Як самостійно поїхати в Чорногорію

Ясна річ, що ви будете цікавитися тим, як поїхати в Чорногорію самостійно з України, коли зрозумієте всі переваги індивідуального туризму. Вам стане цікаво дізнатися, як дешево поїхати в цю країну, яким транспортом скористатися при поїздці, в яких готелях краще зупинитися. Зрозуміло, буде заплановано — хоча б приблизно — повний маршрут подорожі Чорногорією з усіма визначними місцями, які потрібно відвідати і що саме вам буде цікаво подивитися. Навіть при необхідності складання такого плану, особливий елемент спонтанності все одно вноситься, оскільки ваша подорож — самостійна, і ви не залежите від чужого екскурсійного плану, складеного в якому-небудь турагенстві без урахування ваших особистих потреб і прихильностей.

До того ж, така подорож виявляється більш економною.

Дійсно, туристична поїздка до Чорногорії повинна бути підготовлена — це передбачає складання плану. Хоча Чорногорія — невелика країна — там багато місць, вартих того, щоб їх відвідати, і кожне таке місце має увійти у ваш передбачуваний план подорожі, кожен готель, в якому ви плануєте зупинитися і навіть приблизні дати вашого перебування біля тієї чи іншої пам'ятки (а вже на місці будете коректувати, що необхідно).

Також заздалегідь все, що потребує бронювання — бронюється. Маються на увазі номери в готелях, квитки на транспорт або ж оренда транспорту. Подумайте над тим, як дешевше поїхати в Чорногорію і ваша незабутня подорож зовсім не вдарить вас по гаманцю і запам'ятається саме туристичними враженнями, а не непотрібними і божевільними витратами.

Плануєте подорож до Чорногорії?

Почитайте на сайті спеціальний розділ «Про компанію», дізнайтеся не тільки про те, як поїхати в Чорногорію дешево, але і про те, як багато людей вже скористалися цією послугою за роки існування агентства і задоволені результатами.

WhatsUp
Telegram
Viber