укр рус

Самостійна подорож в Австрію

Спеціально для зручності тих мандрівників, які хотіли б з'їздити самостійно без допомоги туркомпаній, але не мають достатньо часу для планування самостійної поїздки в Австрію, наша спеціалізована компанія TravelYourWay пропонує свою професійну допомогу. Для початку ви можете скористатися покроковою інструкцією досвідчених мандрівників на сторінці «Як організувати самостійну подорож».

Насамперед, хочемо зазначити, що на сторінках нашого веб-порталу вже є різні цікаві ідеї подорожей до Австрії, які можуть вас зацікавити. Завдяки нашому онлайн-калькулятору ви можете приблизно підрахувати бюджет своєї майбутньої подорожі.

Також перед поїздкою радимо ознайомитися зі статтею «ТОП-100: що подивитися і спробувати в Австрії».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей до Австрії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Австрії
Усі заходи

Самостійна подорож в Австрію

Подорож по Австрії самостійно представляє собою прекрасний варіант особисто побувати у всіх без винятку найбільш відомих, цікавих, незвичайних і захоплюючих місцях цієї прекрасної альпійської країни, розташованої в Центральній Європі, відвідування яких дуже часто не передбачено екскурсійними програмами туристичних вітчизняних компаній і фірм. Крім всесвітньо відомих архітектурних шедеврів, пам'яток історії, культури і релігії Відня, Граца, Лінца і Зальцбурга, на території Австрійської республіки розташована значна кількість різних палаців, замків, фортець, соборів, церков і монастирів, музеїв та міських споруд з багатовіковою історією. Лише індивідуальна поїздка до Австрії здатна відкрити і продемонструвати для вас всю красу цієї чудової європейської країни!

Як самостійно поїхати в Австрію

Варто тільки дізнатися, як поїхати в Австрію самостійно, і ви одразу зможете скласти для себе безліч різноманітниих варіантів маршрутів для близького знайомства з цієї альпійською державою. Самостійна поїздка зручна тим, що ви зможете максимально близько і сповна познайомитися з усіма цікавими для вас історичними подіями, самобутньою культурою, звичаями, традиціями та кухнею австрійського народу. Тим більше, що ця країна выдома не тільки будівлею міської ратуші, Віденською оперою, імператорським палацом, готичним собором Святого Стефана, а також і чудовими стравами, сирами і навіть винами! Навіть незважаючи на багатовікові близькі зв'язки з Німеччиною, яка традиційно вважається пивною країною.

Слід зазначити, що після того, як наші співвітчизники починають дізнаватися більше деталей про те, як поїхати в Австрію самостійно з України, традиційно виникають питання щодо того, як дешево поїхати в цю альпійську країну, на якому виді транспорту вигідніше і зручніше дістатися, де розміститися на ночівлю, як планувати свій маршрут подорожі по Австрії, що варто подивитися в столиці та інших містах, що з місцевої кухні та напоїв спробувати і продегустувати і т. д. Звичайно, що завжди можна придбати готовий тур у будь-якого туроператора, але в цьому випадку ви навряд чи зможете побачити все найцікавіше та незабутнє. Без спонтанного, самостійного вивчення цікавих місць і пам'яток досить важко відчути на собі справжній дух цієї країни в Альпах. Тільки уявіть собі: після денної прогулянки галасливим Віднем, вже ввечері, вдосталь накатавшись на дивовижних гірськолижних спусках Інсбрука або Граца, ви будете споглядати прекрасний захід сонця серед засніжених гірських вершин, насолоджуючись свіжим яблучним штруделем і попиваючи вино з місцевих виноградників.

В цьому випадку тільки подорож самостійно дозволить вам побувати у всіх найцікавіших місцях гостинної Австрії, які представляють для вас найбільший інтерес. Звичайно, подібна поїздка потребує більше клопотів та витраченого часу і зусиль, проте ваш бюджет буде точно у виграші. Тим більше, що ви і тільки ви будете обирати, де перебуватимете, що подивитеся, спробуєте та продегустуєте.

Перед тим, як відправитися в туристичну поїздку в Австрію, потрібно обов'язково скласти для себе список тих міст і визначних пам'яток, які хочете відвідати та побачити на власні очі; вирішити, скільки вам знадобиться часу на поїздку і огляд усіх цікавих місць, а також скласти приблизний маршрут подорожі країною.

У разі успішного вирішення вищезазначених питань, можна сміливо переходити до бронювання авіаквитків та номера в готелі або туристичному хостелі. При цьому істотної ролі не гратиме той факт, що можливо ви хочете поїхати в цю альпійську країну на власному автомобілі або ж орендуєте авто одразу по приїзду - всі ці питання повинні бути вирішені на 100% задовго до поїздки. У спеціальному розділі нашого веб-сайту під назвою «Як спланувати подорож» представлена вся необхідна і  головне - корисна інформація для самостійних туристів. Крім того, тут ви знайдете вичерпні відповіді на питання «Як дешевше поїхати в Австрію?»

Плануєте подорож до Австрії?

Ті, хто хочуть самостійно поїхати в Австрію, можуть скористатися зручним онлайн-калькулятором на сайті нашої компанії і прорахувати будь-який туристичний маршрут - будь то піша прогулянка Віднем чи подорож на орендованому авто альпійськими провінціями країни. Зрозуміло, що всі прорахунки будуть приблизними, проте одразу допоможуть вам зорієнтуватися у необхідних фінансах.

Якщо ви бажаєте дізнатися, як поїхати в Австрію дешево, допомогти в цьому вам може наша компанія TravelYourWay. Більше інформації про нас і про те, чим ми можемо вам допомогти, ви завжди можете прочитати в розділі «Про компанію».

WhatsUp
Telegram
Viber