укр рус
Різдво в Європі
з 25 грудня по 7 січня
Європа
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Різдво в Європі відзначається в різний час, залежно від гілок релігії. Так, греко-католики та православні відзначають це свято з 6 на 7 січня, а римо-католики — з 25 на 26 грудня. В різних країнах Європи це свято проходить по-різному.

У Німеччині до Різдва готуються задовго до його початку. Традицією цього свята є організація величезних ярмарків. Майже в 200 великих містах країни на головних площах розгортають великі базари, де будь-який бажаючий може придбати різдвяні подарунки або прикраси.

В Іспанії різдво відзначають з особливим веселощами. Велика кількість людей у національних костюмах виходить на вулиці, і починається святкова хода з піснями і танцями, яка супроводжується костюмованим ляльковим карнавалом.

Швейцарія відома своїми сніговими карнавалами і різними різдвяними виставками. Тут часто проводять конкурси снігових та крижаних скульптур, а також різні веселі та розважальні конкурси.

Варто сказати і про кулінарні традиції цього свята. У різних країнах Різдвяне меню сильно відрізняється один від одного, але скрізь існує головне блюдо. Наприклад, в Чехії головною різдвяною стравою є короп. Рибу за кілька днів до свята ловлять вручну або купують живу, а готують тільки перед подачею на святковий стіл. В Італії ж головною стравою є освячений гусак, до якого подають різні страви з бобових культур, а також традиційну італійську пасту. Ну, а в Швейцарії в якості основного блюда виступає лосось. До риби прийнято подавати печеню за спеціальними різдвяними рецептами.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Європа
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber