укр рус

Самостійна подорож у Францію

Про всі етапи планування самостійної поїздки у Францію і Європу загалом, ви можете прочитати в розділі «Як подорожувати самостійно». Але якщо ви з тих туристів, які розуміють, що зараз у них немає часу і сил на планування, проте є велике бажання стати вільним мандрівником, наша компанія TravelYourWay може надати професійну допомогу.

Ми вже придумали деякі цікаві ідеї подорожей по Франції, які можуть вас зацікавити. Всі представлені нижче маршрути подорожей містять інформацію про приблизні ціни на переліт, проживання, оренду автомобіля та інші витрати. Це допоможе вам швидко зорієнтуватися з бюджетом поїздки. Також для швидкого розрахунку подорожі ви можете скористатися нашим онлайн-калькулятором, який ви бачите праворуч.

Також перед поїздкою радимо ознайомитися зі статтею «ТОП-100: що подивитися і спробувати у Франції».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей у Францію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята у Франції
Усі заходи

Самостійна подорож до Франції

Подорож по Франції самостійно - це прекрасна можливість відвідати все найцікавіше, захоплююче, незвичайне і навіть трохи божевільне, що зазвичай не включається турфірмами в стандартний список для відвідування.

Адже крім основних і всім відомих пам'яток: Ейфелевої вежі і Монмартра у Парижі, замку Іф в Марселі, ботанічного саду в Тулузі та ін., є ще й такі привабливі нетуристичні місця, як красиві гвинтові Сходи Відока або загадкові сади Marqueyssac. Тільки індивідуальна поїздка у Францію здатна показати вам те, що неможна побачити з вікна екскурсійного автобуса.

Дізнайтеся, як поїхати у Францію самостійно і перед вами відкриються величезні і невичерпні можливості. Самостійна поїздка дозволить вам зануритися в історію, культуру, побут, кухню і природу цієї чудової країни. Адже вона славиться не тільки такими знаменитими історичними пам'ятками природи та архітектури, як Собор Паризької Богоматері і Лувр, але і вишуканими винами і сирами. А про такий незвичайний делікатес, як жаб'ячі лапки, можна навіть і не згадувати: французи в усьому світі вже давно відомі під веселою кличкою - жабники.

Як самостійно поїхати у Францію

За питанням, як поїхати у Францію самостійно з України, зазвичай слідують ще й такі: як дешево поїхати, на чому добиратися, де зупинитися, як спланувати подальший маршрут подорожі по Франції, що подивитися, які відвідати ресторани і багато інших. Звичайно, ви можете довіритися турагентству і просто купити готовий тур, але тоді пропустите багато цікавого, у вас не буде повної свободи переміщення і дій. Адже іноді так хочеться привнести трохи спонтанності в нудний режим дня. Прокинутися вранці в затишному маленькому готельчику сонячного Провансу і тільки в цей момент вирішити, як провести свій день і які відвідати місця з великого списку, складеного перед поїздкою.

Подорож самостійно, хоча і більш клопітка, але дає вам більше свободи і можливість заощадити кошти. І головне - ви вибираєте і вирішуєте, що робити - самі, а це так чудово!

На початку підготовки до туристичної поїздки у Францію радимо скласти план подорожі, визначити список міст і місць, які хочете відвідати, вирішити, скільки часу у вас є на поїздку та на кожну пам'ятка, скласти приблизний план або маршрут подорожі.

Як тільки ви приблизно вирішите ці основні питання, можна переходити до бронювання перельоту і проживання. Неважливо плануєте ви подорож на своєму авто, поїзді або на автобусі, чи вирішили брати машину в оренду - обов'язково продумайте і забронюйте все необхідне заздалегідь. На нашому сайті у розділі «Як спланувати подорож» зібрана вся необхідна для цього інформація, вона допоможе вам вирішити ці питанння і підкаже, як дешевше поїхати у Францію.

Плануєте подорож до Франції?

Якщо ви збираєтеся самостійно поїхати до Франції, ми пропонуємо вам розрахувати і спланувати будь-який маршрут: подорожі Лазурним берегом, на північ або південь Франції, чи будь-яка інша ваша ідея. Приймаються для розрахунку ідеї з відвідуванням кількох країн. Також ми пропонуємо взяти всі клопоти з підготовки до подорожі на себе. Детальніше про те, чим ми можемо вам допомогти, читайте в розділі «Наші послуги з цінами». У нас великий досвід організації самостійних подорожей і ми знаємо не тільки, як поїхати у Францію дешево, але й як оптимально скласти маршрут. На підтвердження цього ви можете почитати відгуки наших клієнтів і подивитися їхні фото з поїздок.

WhatsUp
Telegram
Viber