укр рус

Самостійна подорож до Швейцарії

Туристична поїздка вашої мрії у Швейцарію вимагає чіткого планування, але якщо строки у вас обмежені, то завжди є можливість звернутися за допомогою до команди TravelYourWay. У нас є весь необхідний функціонал, спрямований на те, щоб допомогти як досвідченому мандрівникові, так і туристу-початківцю, який мріє самостійно поїхати в Швейцарію. Щоб визначитися, з чого почати і в яку сторону рухатися, зверніть увагу на розділ нашого сайту «Як самому спланувати подорож» - там можна знайти всю необхідну інформацію.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей у Швейцарію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Швейцарії
Усі заходи

Самостійна подорож до Швейцарії

Що може бути краще, ніж подорож до Швейцарії самостійно? У будь-який час року ми маємо унікальну можливість зануритися в цю країну з чудовою культурою і специфікою, втілити всі свої бажання і реалізувати найсміливіші фантазії. Всі знають, що Швейцарія відома своєю природою, в особливості, горами, що її жителі виготовляють дуже смачний сир, виробляють одні з найдорожчих у світі годинників і швейцарські банки самі надійні. Все це ви знаєте і так. Але ця країна може відкритися вам з абсолютно іншого боку: мало хто знає про можливості помилуватися гігантським п'ятиметровим квітковим годинником в Англійському саду на Promenade du Lac, захопитися процесом виготовлення в Будинку сиру «Грюйер» або ж відвідати будинок Енштейна в Берні, де він відкрив свою теорію відносності. Все це можна охопити, якщо ваш вибір - це індивідуальна поїздка у Швейцарію.

Як поїхати в Швейцарію самостійно?

В першу чергу, необхідно пройти етап планування поїздки, починаючи від квитків і закінчуючи їжею, яку ви хочете спробувати. Наприклад, самостійна поїздка дасть вам можливість спробувати різноманітні страви. Неодмінно спробуйте їх традиційну їжу: салат по-ліонськи, півень у вині, женевське фондю і філе з окунів. Не можна не згадати і традиційні швейцарські солодощі: ліонські подушечки порадують вас поєднанням шоколаду, марципану і лікеру Кюросау. Внесіть в план навіть бажані страви - і поїздка порадує ще більше, ніж можна було очікувати!

Коли потенційний турист замислюється про те, як поїхати в Швейцарію самостійно з України, перед ним одразу ж спливає ряд інших питань. Наприклад, кожен замислюється, як дешево поїхати? Як розподілити свої фінанси так, щоб це не відбилося на сімейному бюджеті і благополуччі в майбутньому? Природно, одразу ж напрошується питання: а як же скласти маршрут подорожі по Швейцарії? Причому спектр цієї задачі охоплює як район, де буде знаходитися готель, так і розклад концертів і фестивалів того напрямку в музиці, яке цікавить саме його.

Тільки подорож самостійно може дати нам ту свободу, якої ми часто позбавлені в сірі робочі будні, зробити життя яскравішим, а повітря над нами - чистішим!

Якщо самостійна поїздка в Швейцарію вже стала більш-менш чіткою метою, значить, ви вже на правильному шляху! Однотипні і стандартні ідеї подорожей до Швейцарії, які рекламують туристичні агенції, ніколи не зможуть задовольнити бажання мандрівника так, як може це зробити він сам. Наша команда керується виключно бажаннями клієнтів: відправте безкоштовний запит на підрахунок бюджету поїздки і ми порадимо як поїхати в Швейцарію дешево і зі смаком або ж дорого і з розмахом!

Плануєте подорож до Швейцарії?

Щоб визначити, як дешевше поїхати в Швейцарію, пропонуємо вам розрахувати приблизний бюджет поїздки за допомогою нашого «онлайн-калькулятор», який знаходиться в правому верхньому кутку сторінки. Також розрахунком подорожі можуть зайнятися наші співробітники, які врахують всі ваші вподобання і смаки. Ще рекомендуємо відвідувачам нашого сайту ознайомитися з нашими послугами і отримати величезне задоволення від самостійної поїздки.

WhatsUp
Telegram
Viber