укр рус

Самостійна подорож до Латвії

Всім бажаючим втілити свої ідеї подорожі Латвією в життя будуть цікаві матеріали, опубліковані в розділі «Як поїхати в Європу самостійно». Практичні інструкції з різними етапами підготовки допоможуть врахувати всі деталі і нічого не забути.

Спеціально розроблена форма прорахунку вартості подорожі в правій верхній частині сторінки дуже стане в нагоді тим, хто хоче зорієнтуватися в бюджеті поїздки.

А якщо виникне необхідність у професійній пораді — ми з задоволенням візьмемося за організацію самостійної поїздки в Латвію для вас. Ми гарантуємо, що всі ваші побажання будуть враховані при складанні маршруту та екскурсійної програми. Також ми допоможемо підібрати оптимальний рівень комфорту під час подорожі відповідно до ваших фінансових можливостей.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей до Латвії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Найближчі заходи та свята в Латвії
Усі заходи

Самостійна подорож в Латвію

Хочеться дізнатися побут і традиції місцевого населення і побачити країну в її істинному світлі? Тоді туристичні путівки в групі не для вас. Цієї мети можна досягти лише в подорожі по Латвії самостійно.

Звичайні тури від турфірми включають в себе відвідування традиційних туристичних місць. Це пішохідні прогулянки по ризьким архітектурним пам'яткам: Домський собор, Ратушна площа, Порохова вежа, будівлі Малої і Великої Гільдії. Але крім столичних у Латвії є купа інших чудових пам'яток: національний парк Гауя, Рундальський палац, замок Турайда і багато інших.

Знамениті латиські гумор і добродушність можливо побачити лише при особистому спілкуванні, тим більше, що з мовним питанням не повинно виникнути особливих проблем. Самостійна поїздка до Латвії дозволить вам не тільки розглянути всі визначні пам'ятки країни, але і, можливо, знайти цікавих співрозмовників і нових друзів.

Як самостійно поїхати до Латвії

Як організувати подорож самостійно, запитаєте ви? Для цього потрібно лише ваше час і бажання. Але хочемо вас попередити, що цей процес не з легких, тому що весь підготовчий період вас очікує рішення задачі, як поїхати до Латвії самостійно з України. Оформлення всіх документів для консульства, бронювання номерів і квитків, оренда транспорту за кордоном (якщо необхідно) — ось короткий список того, що вам належить робити (детальніше можна прочитати в розділі «Як поїхати в Європу самостійно»).

Зате плюси очевидні: маршрут подорожі Латвією складаєте ви самі, так що можете вносити в нього всі ті місця, куди давно хотіли податися. Бюджет підганяєте під свій рівень доходів і суму, яку ви готові витратити на поїздку. Займаючись підготовкою особисто, ви можете шукати інформацію, як дешево поїхати на відпочинок в Латвії, і завдяки цьому скорочувати свої витрати.

Плануєте подорож в Латвію?

В якості першого кроку потрібно подумати, які міста і регіони для вас принципово відвідати. Хотіли б ви здійснити подорож по півдню Латвії або ж вас цікавить північ країни? З'ясуйте заздалегідь, де кращий відпочинок в Латвії, пошукавши інформацію по форумах і відгуками вже бувалих туристів.

Наступним етапом буде підбір варіантів проживання та проїзду: квартира у місцевих жителів або номер готелю, літак, автобус чи автомобіль. Переваги самостійного відпочинку в Латвії в тому, що ніхто не диктує вам умов, ви самі визначаєте всі параметри подорожі.

У випадку, якщо виникне необхідність дізнатися, як дешевше поїхати до Латвії — наш досвід і практичні рекомендації з легкістю вирішать вашу проблему.

Відпочинок в Латвії самостійно

Як провести відпустку в Латвії – вирішувати тільки вам. Адже ця країна запропонує безліч варіантів на будь-який смак і гаманець.

Старовинне місто Цесис є одним з найбільш відвідуваних туристами, так як тут знаходиться безліч привабливих архітектурних споруд. Венденський замок та церква Святого Іоанна є старовинними будівлями епохи Середньовіччя, які непогано збереглися до наших днів. У Сігулді і Вентспілсі також є розкішні замки, де ви будете мати можливість не тільки помилуватися архітектурою, але і уявити собі життя предків латишів завдяки театралізованим інсценуванням.

Відмінний пляжний відпочинок на Балтійському узбережжі забезпечить знамените місто Юрмала. Там ви не тільки отримаєте прекрасний загар і дозу цілющого морського повітря, але і зможете побувати на одному з популярних музичних або гумористичних фестивалів (якщо, звичайно, підгадаєте дати).

Під час туристичної поїздки в Латвію неодмінно спробуйте національну кухню. На перше рекомендуємо путру – густий суп, який вариться з крупи і заправляється молоком або салом. Також тільки тут ви зможете скуштувати оригінальну випічку з начинкою з овочів – Скландраусис. Ласунам сподобається традиційний десерт – імбирне печиво.

Ціни на відпочинок в Латвії не надто високі, але все ж не буде зайвим перед поїздкою спланувати статті витрат і продумати, як поїхати до Латвії дешево з Києва. У цьому вам допоможе універсальний інструмент на нашому сайті – швидкий калькулятор вартості подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber