укр рус

Самостійна подорож в Іспанію

Самостійна поїздка в Іспанію може виявитися для вас міцним горішком, якщо ви не звикли планувати такі речі. Але не лякайтеся - вам допоможуть з плануванням фахівці TravelYourWay. Вони зроблять все можливе, щоб ви відчули переваги самостійної подорожі. Щоб переконатися у цьому, загляньте в розділ «Самостійна подорож Європою».

Приблизна вартість поїздки, бронювання номерів, оренда транспорту та ціни на квитки, а окрім того - ідеї подорожей Іспанією - все це вам розкажуть співробітники нашої компанії. Також на сайті є форма швидкого підрахунку, завдяки якій ви самі підрахуєте ті чи інші майбутні витрати, пов'язані з подорожжю.

Також перед подорожжю радимо ознайомитися зі статтею «ТОП-100: що подивитися і спробувати в Іспанії».

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Іспанію
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Іспанії
Усі заходи

Самостійна подорож в Іспанію

Якщо вам давно набридли стандартні туристичні подорожі, коли все заздалегідь кимось заплановано, а маршрути нічим не відрізняються, час подумати про подорож Іспанією самостійно. Це позбавить вас вищезазначеної стандартності і зробить поїздку максимально унікальною, так як ви самостійно плануватимете і не повинні будете зупинятися лише в обов'язкових для відвідування місцях - музеї Прадо або виставці творів Гауді. Насправді, в Іспанії дуже багато всього на, що варто звернути увагу і що часто лишається «за бортом» стандартної туристичної програми. Лише індивідуальна поїздка в Іспанію відкриває перед туристами можливість, нарешті, відчути себе туристами вищої категорії - дивитися тільки те, що хочеться і проводити за оглядом стільки часу, скільки необхідно.

Повірте, ви будете в захваті від близького знайомства з вулицями іспанських міст, з самобутньою культурою та історією цієї країни, від знайомства з неповторними іспанцями, їх незабутніми містами та передмістями. Але для цього вам необхідна самостійна поїздка, яка відкриє неозорі горизонти туризму.

Як самостійно поїхати в Іспанію

Самостійна подорож передбачає вирішення таких питань: як поїхати в Іспанію самостійно з України, на якому транспорті туди можна їхати і як дешево, де б зупинитися. Загалом, планується повний маршрут Іспанією з усіма зупинками в тому чи іншому місті. Таке планування не виключає приємних несподіванок, якими сповнена індивідуальна подорож на відміну від загальної туристичної поїздки та екскурсії.

До того ж, самостійна подорож передбачає суттєву економію, так як ви самі плануєте, де витрачатися, а де заощаджувати. У результаті все виходить круто і незабутньо.

Готуючись до туристичної поїздки в Іспанію, насамперед, слід все спланувати. Тут мається на увазі визначення списку всіх іспанських міст, які ви хочете відвідати, а також часу, який ви збираєтеся витратити на огляд кожного цікавого місця.

Після вирішення цих питань, планується проживання під час поїздки, бронюються готельні номери, заздалегідь орендується авто або квитки на транспорт. Ви визначаєте, як дешевше поїхати в Іспанію - в цьому вам допоможе спеціальний розділ на сайті про планування подорожі. Подібне планування зробить вашу подорож більш захоплюючою і захистить від будь-яких неприємних несподіванок. Самостійний туризм набагато цікавіший і економніший, ніж груповий.

Плануєте подорож до Іспанії?

Якщо ви бажаєте самостійно поїхати в Іспанію, вам просто необхідно скористатися рекомендаціями і допомогою наших фахівців - тоді поїздка стане ще цікавішою і оригінальнішою. А в розділі «Наші послуги з цінами» ви можете ознайомитися з прейскурантом запропонованих послуг, дізнатися про те, як поїхати в Іспанію дешево і провести там незабутні дні.

WhatsUp
Telegram
Viber