укр рус

Самостійна подорож на Кіпр

Для тих, у кого не вистачає часу або досвіду для організації самостійної поїздки на Кіпр, існуємо ми — компанія захоплених мандрівників TravelYourWay. Ми можемо допомогти вам і порадою, і ділом :) За цінними рекомендаціями з власного досвіду заходьте по посиланню «Як спланувати самостійну подорож». Також на нашому сайті ви можете здійснити приблизний розрахунок вартості туру — для цього потрібно внести коротку інформацію про поїздку в розрахункову форму у верхньому кутку праворуч.

Якщо є необхідність детальної консультації або практичної допомоги: дізнатися, забронювати, спланувати і домовитися — звертайтеся, і ми докладемо максимум зусиль для організації вашої поїздки. Ми можемо підказати хороші ідеї подорожі по Кіпру, щоб ваш відпочинок був комфортним і приємним.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей на Кіпр
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для даної країни ми ще не підготували ідеї маршрутів, тому, якщо вас цікавить подорож в цю країну, пропонуємо вам відправити заявку на прорахунок подорожі.

Найближчі заходи та свята на Кіпрі
Усі заходи

Самостійна подорож на Кіпр

Все найбільш незвичайне і екстремальне, що може запропонувати ця дивовижна країна, дасть вам подорож по Кіпру самостійно. Класичні пакетні пропозиції запропонують стандартний екскурсійний маршрут: царські гробниці, купальня Афродіти, замок Колосси, руїни античного міста Куріона, монастир Кіккос. А на цьому чарівному острові стільки чудових місць, які лежать на віддалі від туристичних стежок, і побувати там можливо тільки за умови самостійної поїздки на Кіпр.

Тільки уявіть собі: ви повністю вільні у своїх діях, хочете – засмагаєте в мальовничій бухті під теплими променями середземноморського сонця, а коли набридне таке проведення часу, варто тільки захотіти – і ви вже досліджуєте таємниці старовинних фортець і споглядаєте велич стародавніх храмів і палаців.

Як самостійно поїхати на Кіпр

Що потрібно, щоб підготувати подорож самостійно? Ваш час, інтернет і прагнення організувати свій відпочинок. Проте будьте готові до того, що більшу частину свого дозвілля перед відпусткою на Кіпрі ви проведете за монітором свого комп'ютера, займаючись організаційним питанням «як поїхати на Кіпр самостійно з України». Перед вами буде стояти багато завдань, найважливіші з яких — бронювання транспорту та проживання, звернення в консульство і підготовка плану туристичної поїздки на Кіпр. Але якщо ви досягнете мети і в підсумку створите унікальний тур спеціально для себе і своєї компанії, можна вважати відпустку вдалою. Адже самостійний відпочинок на Кіпрі дає таку свободу вибору, на яку не доводиться розраховувати при замовленні туру в агентства.

Плануєте подорож на Кіпр?

Планування складається з декількох етапів, і перший з них — це продумування маршруту подорожі. Не полінуйтеся напередодні погортати сторінки з відгуками мандрівників і запитати, де кращий відпочинок на Кіпрі. З'ясувавши це питання, можете сміливо замовляти квитки, готель і починати збирати речі :) Адже на вас вже чекає чудовий острів з його золотими пляжами і теплою морською водою.

Іноді через брак досвіду бувають проблеми зі складанням маршруту подорожі по Кіпру. Однак з-за цього не варто опускати руки, наша професійна команда з легкістю зробить це за вас. Ви можете бути впевнені, що всі ваші плани з приводу відпустки на Кіпрі будуть реалізовані якісно і своєчасно. Крім того, ми поділимося досвідом, як поїхати на Кіпр дешево з Києва, так що ви заощадите гроші на розваги.

Відпочинок на Кіпрі самостійно

А розважальних закладів на Кіпрі хоч відбавляй. Не дарма цей острів в Середземному морі повний туристів весь курортний сезон.

Обширна екскурсійна програма: руїни древніх полісів, монастирів, палаців і фортець пожвавлять історію на ваших очах. Такого скупчення культурних пам'яток різних епох на такій маленькій території ви більше ніде не побачите.

Тут ви завжди знайдете, де посидіти з галасливою компанією або усамітнитися з другою половинкою для романтичної вечері.

Ризикніть самостійно поїхати на Кіпр, і ви гарантовано отримаєте масу позитивних емоцій та заряд енергії до наступної відпустки.

Щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів з приводу ціни на відпочинок на Кіпрі, з'ясуйте цей момент завчасно. Наприклад, порахуйте приблизний бюджет подорожі на спеціальному калькуляторі вгорі сторінки. Так ви зможете зорієнтуватися у сумах та при необхідності розрахувати, як дешевше поїхати на Кіпр.

WhatsUp
Telegram
Viber