укр рус
Хелоуін (Halloween) в Європі
з 31 жовтня по 1 листопада
Європа
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Хеллоуін — старовинне кельтське свято, яке відзначається і досі. Зародилося воно в Ірландії та Шотландії і поширилося по всьому світу. Хеллоуін відзначається щорічно 31 жовтня, в переддень дня Всіх Святих.

Свято Хеллоуін дуже відоме завдяки костюмованим вечіркам та прикрасам з гарбуза. Основна тематика костюмів — казкові персонажі, нечиста сила, чаклуни і чарівники. Дуже часто учасники свята наносять яскравий грим і надягають кумедні головні убори.

Світильник Джека, або Джек-Ліхтар — головний символ Хеллоуіна. На гарбузі вирізається зле обличчя з великою і страшною посмішкою, а всередину гарбуза встановлюється запалена свічка. Вважається, що подібний Світильник буде відганяти нечисть і злих духів від оселі.

Як відзначають Хеллоуін в Європі?

Ірландія — місце народження Хеллоуіна. Ірландські міста, зокрема Дублін, заповнені історіями стародавніх кельтів, і саме тому це найкраще місце для проведення All Hallows Eve. Давні і страшні замки з привидами, яких дуже багато в передмісті Дубліна, найбільше підходять для святкування Хеллоуіна.

У Німеччині Хеллоуін не є основним святом, але підготовка до нього починається вже у вересні. В основному, це костюмоване свято, яке люблять діти і підлітки. Дуже популярні костюми відьом, вампірів та інших страшних персонажів. Але на відміну від Америки, в Німеччині діти не ходять до сусідів і не просять солодощі.

У Великобританії до 20-го століття запалювалися вогнища, згідно язичницьким звичаям. Зараз це різноманітні костюми і безліч сяючих гарбузів. Майже всі клуби влаштовують тематичні вечірки, прикрашають приміщення і організовують костюмоване шоу.

У Франції Хеллоуін вважається добрим святом. Вулиці кожного французького міста перетворюються у справжню казку. Повсюдно встановлюються гарбуза: великі, маленькі, добрі і злі. Бурхливі святкування не припиняються до ранку. У всіх пекарнях і кондитерських Франції пропонують «пиріг усіх святих», який прикрашають зображення святих.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Європа
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber