укр рус

Відпочинок в Афінах

Компанія TravelYourWay крок за кроком допоможе вам скласти індивідуальний план подорожі. Адміністратори сайту, самі будучи туристами, розробили розділ «Самостійна подорож Європою» з урахуванням всіх можливих потреб вільних мандрівників. Наприклад, як вибрати найлогічніший маршрут до пункту призначення або ж придбати авіаквитки на відпочинок в Афінах з Києва за вигідними цінами. Так як для туристів, які організовують поїздку своїми силами, важливим фактором є демократичність цін, компанія TravelYourWay допоможе і з іншими дрібницями, щоб спланувати максимально бюджетний відпочинок в Афінах. На сайті є можливість приблизно розрахувати вартість відпочинку в Афінах дикуном за допомогою онлайн-калькулятора.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Греції
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Греції
Усі заходи

Відпочинок в Афінах самостійно

Якщо ви любите поєднувати приємне з корисним, відпочивати подорожуючи і дізнаючись багато нового і цікавого, то вибираючи Афіни, відпочинок по праву буде називатися інтелектуальним. Греція — це колиска сучасної цивілізації. Тут на кожному кроці відчувається подих історії. Прогулянка Афінами не терпить поспіху. Тому, незважаючи на безліч туристичних агентств, що пропонують організувати відпочинок в Афінах з України, набагато доцільніше провести свою відпустку в Афінах, не вдаючись до послуг професіоналів.

Організовуючи самостійний відпочинок в Афінах, не забудьте, що місто побудоване на пагорбах і вам доведеться багато ходити і долати висоти. Тому, співробітники компанії TravelYourWay насамперед радять, придбати зручне взуття. Щоб відчути справжній подих міста, той, який ще не спотворений натовпом туристів, шумом транспорту, смогом з газів, потрібно вловити момент його пробудження. Найкраще спостерігати за цим з висоти. На щастя, в Афінах дуже багато високих точок для спостереження. Пагорб Філопану якнайкраще підходить для цього. З нього відкривається чудовий вид на все місто і, звичайно, на його символ – Акрополь. Прогулянка Акрополем і відвідування його знаменитого храму Парфенона вразить вас архітектурним контрастом зі стилем скляного Нового музею Акрополя, побудованого прямо на місці розкопок, які видно крізь прозору підлогу.

Плануючи відпочинок в Афінах самостійно, не можна нехтувати відвідинами Агори і храму Гефеста, що знаходиться в чудовому стані, велич якого вражає не менше Парфенона.

Зазвичай у Грецію їдуть за історією. Відчути дух античності можна в древньому районі міста - Плаке. Планування вузьких вуличок незмінне з часів Стародавньої Греції, а будинки побудовані на фундаментах античної епохи. У невеликих тавернах і кафе гостинні господарі (вони ж і кухарі та офіціанти) вас смачно нагодують стравами місцевої кухні. Ви довго будете пам'ятати смак приготованого руками господині лаханорізо (капуста з рисом), підкріпіться гарячим супом юварлакья, ну, а на десерт спробуйте ніжний пиріг равані, що тане в роті.

Щоб зберегти пам'ять про прекрасну подорож, зверніть увагу, що під час відпочинку в Афінах можна дешево купити сувеніри і подарунки друзям і близьким, відвідавши блошиний ринок в районі Монастіраки. Від розмаїття товарів тут розбігаються очі.

Щоб влаштувати собі найдешевший відпочинок в Афінах треба правильно обрати сезон. У цьому вам допоможуть співробітники компанії TravelYourWay, які знають тонкощі туристичних сезонів в тій чи іншій країні. Тут вам порадять найбільш оптимальний час для відпочинку в Афінах 2019 року. Найбільш багатолюдними, але і найприємнішими бувають весна і осінь, тоді як зима може здатися холодною. Саме тому і ціни на відпочинок в Афінах коливаються залежно від пори року.

WhatsUp
Telegram
Viber