укр рус

Подорож в Афіни

Незабаром сезон відпусток, а ви так і не вирішили куди поїхати? Вам набридли агентства з їх нескінченними обіцянками райських умов та чудового відпочинку, які в житті перетворюються на жах в компанії з двадцятьма такими ж туристами, як і ви? В результаті ви все частіше приходите до думки про поїздку «дикуном» і ставите питанням, як самостійно поїхати Європою? А ми підтримаємо вас і скажемо, що ідея подорожі до Афін самостійно просто чудова. Тому що TravelYourWay на власному досвіді переконалася у перевагах вільного відпочинку. Жодне турагентство не допоможе вам спланувати ідеальну для вас подорож. Ви можете самостійно організувати індивідуальну поїздку в Афіни, звертаючи увагу на приклади ідей маршрутів, а можете просто одразу звертатися за допомогою до нас.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Афіни
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Греції
Усі заходи

Подорож в Афіни самостійно

Поїздка у Грецію, а саме в її столицю Афіни може стати однією з найкращих у вашому житті, навіть якщо ви вирішили їхати цілою родиною і взяти з собою дітей. Тільки уявіть собі, Акрополь, Парфенон, безліч расивих островів, подорожі на яхтах, легкий бриз Егейського моря, все це може стати реальністю, якщо ви відпустите свої страхи і вирішите спланувати самостійну поїздку в Афінах. Щоб зрозуміти і вивчити всі роботи Сократа, перечитати і осягнути праці Платона, може не вистачити і цілого життя, а з їх Батьківщиною і містом, в якому вони провели все життя, можна познайомитися особисто буквально за декілька днів. Ви просто зобов'язані побачити чудовий Акрополь в нічний час, це зробить вашу поїздку незабутньою. Тільки уявіть собі, освітлений десятками променів від прожекторів Акрополь, який стоїть на висоті 160 метрів над рівнем моря на прямовисній скелі та Парфенон, що вражає своєю величчю так як і майже 3 століття тому. Тоді заборонялося жити в самому Парфеноні, тому всі проживали біля підніжжя, брали участь в оргіях і будували підступні змови. А зверху на них гнівно дивилися боги. У вас не повинне виникати питання, як з'їздити в Афіни самостійно, адже для того щоб здійснити свої мрії не варто довго думати, потрібно просто зважитися на це і поїхати.

Знаючи свої фінансові можливості і вивчивши ціни авіакомпаній на квитки, ви самостійно можете придумати, як поїхати в Афіни дешево. Люди поступово перестають вважати, що спланувати свій індивідуальний тур в Афіни, може не кожен. До того ж, ми живемо у вік інформації та технологій, де запит у пошуковику на тему «як поїхати в Афіни дешево» або «як дешевше поїхати в Афіни» справа кількох хвилин. Є десятки форумів, де люди розповідають про свої враження від самостійних поїздок в абсолютно різні країни. Вони розкажуть вам про те, як недорого поїхати в Афіни просто зробивши кілька дзвінків і запитів в інтернеті.

Пишність, розкіш і велич старожитностей, краса та унікальність культури створює у кожному з нас непідробний інтерес до такої подорожі. Міфи і легенди, давньогрецькі боги, таємничість їх життя тисячі років тому. В Афінах ви можете спробувати єдиний у своєму роді сир Фета, який за легендою циклоп Поліфем у стародавній «Одіссеї» готував з овечого і козячого молока в бурдюках, зшитих із шкіри овець. Велику кількість реклами можуть надати вам безліч турагентств, зі своїми програмами. Але, туристична поїздка в Афіни вже буде нецікава, враховуючи, скільки всього ми знаємо про те, як можуть підставляти туроператори, скільки може виникнути проблем і те, що ви взагалі можете не потрапити в Афіни зі своїм турагентством, заплативши величезну суму грошей. Вдалої подорожі.

WhatsUp
Telegram
Viber