укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок

Літній відпочинок в Болгарії

Сьогодні більшість людей заздалегідь планує свій літній відпочинок в Болгарії самостійно, так як подібний вид відпочинку має багато плюсів. Наш веб-сайт допоможе дізнатися приблизні ціни на літній відпочинок в Болгарії в розділі «Ідеї відпочинку в Європі».

Хочемо звернути вашу увагу, що вже зараз варто почати підготовку до реалізації подорожі і чарівного відпочинку в Болгарії влітку 2019. Для цього TravelYourWay пропонує допомогу наших співробітників, які не представляють свого життя без подорожей. У розділі «Самостійна подорож Європою» вже є практичні рекомендації, отримані з досвіду власних помилок і вдалих моментів у подорожах.

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Бажаєте замовити подорож? Заповніть заявку на сайті або пишіть на manager@travelyourway.com.ua
Ідеї літнього відпочинку в Болгарії
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Найближчі заходи та свята в Болгарії
Усі заходи

Відпочинок в Болгарії влітку

Любите літній відпочинок в Болгарії з дітками, мліючи в задоволенні від дитячого сміху і сімейної компанії? Або вже давно хочете здійснити свою мрію щодо проведення відпочинку в Болгарії влітку на морі, ніжачись під сонячними променями і насолоджуючись солодким освіжаючим напоєм? Користуйтеся нашим калькулятором, який знаходиться в правому куті, щоб дізнатися точну ціну на казкову пригоду — сплануйте відпочинок в Софії влітку у будь-якому містечку.

Літо вважається особливим часом для розваг і пригод. Завдяки цьому відпочинок у Болгарії влітку є найпрекраснішим. Можна ознайомитися з місцевістю: крім класичних пам'яток, помилуватися чудовими сучасними будівлями, наприклад, будівлями багатьох великих фірм. Мало, кому відомо, що місто періодично змінює свій вигляд, поруч з незліченними пам'ятниками і музеями можна відчути дух сучасності. Для прихильників інтенсивного відпочинку є можливість відвідати численні яхт-клуби, ознайомитися з аквалижами і поєднати розваги з корисним. Окрім цього, восени ви матимете можливість помилуватися неймовірно прекрасним видовищем в «День об'єднання Болгарії», який є національним святом, і пропонуватиме відвідати безліч тематичних заходів. Літні канікули в Болгарії пропонують також неповторну можливість насолодитися чудовими музеями та галереями.

Національна галерея мистецтв міста має більше дванадцяти тисяч експонатів.

Етнографічний музей є певним ознайомлення відвідувачів з культурою, традиціями та багатовіковими звичаями болгарського народу. Музей багатий на різноманітні народні костюми, давні знаряддя праці, прикраси, вишивки, маски та інші твори народних майстрів.

Можливість відвідати казкову Європу на початку літа цілком реальна — наші співробітники допоможуть вирішити будь-які завдання, для планування відпочинку у Болгарії в червні. Якщо необхідно трохи почекати, можна підібрати відпочинок в Болгарії в липні або насолоджуватися відпочинком у Болгарії в серпні.

Софія поєднує в собі все благородство і незвичайну культуру держави. Завдяки чому літня відпустка в Софії є одним з найбільш прекрасних способів відпочинку! Можна познайомитися з новітньою для вас Софією за допомогою цікавих і незвичайних місцевих жителів, познайомитись з їхнім життям, розгулюючи доріжками, переконуючись, що справді необхідно їхати самостійно в Болгарію влітку. Бажано придбати сувенір, як знак чудового проведення літнього відпочинку в Болгарії.

Швидше вирішуйте, куди поїхати до Болгарії влітку, адже країна велика, чудових місць багато, а ми допоможемо реалізувати найзахоплюючу пригоду.

WhatsUp