укр рус
Брегенцський оперний фестиваль (Bregenzer Festspiele)
з 17 липня по 18 серпня
Австрія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Австрія відома не тільки своїми мальовничими курортами, але і всесвітньо відомими фестивалями. Крім таких масштабних подій, як фестиваль в Зальцбурзі і Jazz Fest у Відні, ми пропонуємо відвідати оперний фестиваль в Брегенці, який проходить у липні-серпні кожного року. Місто знаходиться в Західній частині Австрії, тому особливо приваблює любителів оперної музики з Німеччини та Швейцарії.

Головною особливістю і фішкою оперного фестивалю в Австрії є озеро Бодензее, на якому і розгортаються головні події. Для цього споруджується спеціальна сцена на воді, де і відбуваються основні заходи. Ви зможете насолоджуватися оперою або мюзиклом і одночасно милуватися чарівними вечірніми краєвидами. Глядацький зал розрахований на 7000 осіб, при цьому вартість квитків варіюється від 22 до 300 євро. Музика на Брегенцському фестивалі, звичайно ж, жива. Єдине, ви не зможете побачити оркестр, так як він захований від глядачів і грає в будівлі Фестшпильхауса. Для кожної постановки організатори Bregenzer Festspiele створюють масштабні декорації, які щоразу викликають море захоплення у глядачів.

Радимо обов'язково відвідати Брегенцський фестиваль 2019, щоб насолодитися чудовими постановками, послухати живий оркестр, помилуватися заходом сонця і вечірніми вогнями на тлі величезного озера!

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Австрія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber