укр рус

Подорож до Праги

Агентство TravelYourWay повністю не тільки підтримає ваше бажання організувати свою подорож до Праги самостійно, але і допоможе зробити це зручно і швидко з допомогою своїх інтернет-ресурсів. Для того, щоб задовольнити вашу допитливість, цілком природну в ситуації, коли планується подорож самостійно в Прагу, на сайті нашої компанії опубліковано посібник «Як організувати подорож по Європі», який глибоко розкриває теми, які хвилюють туриста. Особливо, якщо він виїжджає за кордон вперше. Якщо у вас вже в даний момент постало питання «Як з'їздити до Праги самостійно?», вас підхопив вітер мандрів, і думка про поїздку вже є для вас головною, тоді ласкаво просимо на сайт компанії TravelYourWay!

Оцініть приблизну вартість вашої подорожі:
Нас чоловік і ми плануємо подорож до
на днів, авто на прокат
Розрахувати вартість Як ви це розраховуєте?
Мрієте відправитися у захоплюючу подорож у цю або будь-яку іншу країну Європи?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити подорож

Ідеї подорожей в Прагу
Дивитися всі ідеї подорожей

Ще не визначилися з поїздкою? Подивіться ідеї подорожей з розрахованим бюджетом на одну людину і на компанію

Найближчі заходи та свята в Чехії
Усі заходи

Подорож до Праги самостійно

Але в будь-якому разі, попередньо вам хотілося б дізнатися вартість цієї подорожі, та й взагалі — як недорого поїхати в Прагу. І тут ми також можемо вам допомогти. Крім того, що нами пропонуються різні кращі маршрути Європи, ми розповімо і про замовлення авіаквитків, проживання у готелях європейських країн, про отримання візи, і, нарешті, з допомогою сервісу «Розрахунок вашої подорожі» допоможемо мінімізувати ваші витрати. Таким чином, на нашому сайті ви зможете з великою точністю дізнатися — як дешевше поїхати в Прагу. Крім того, якщо ви плануєте індивідуальний тур в Прагу, то ми зможемо не лише розповісти вам, як поїхати в Прагу дешево, але і порадити оригінальні пам'ятки для відвідування.

Якщо ви не знали, то ми відкриємо вам невеликий секрет — туристична поїздка до Праги може вийти на диво нетривіальною. Звичайно, це місто з багатою середньовічною історією, і його архітектурні пам'ятки оспівані практично у всіх путівниках по цій країні. Однак, воно цікаве не тільки своїми канонічними пам'ятками, але і новими, які вже набули статусу нарівні з історичними реліквіями. Самостійна поїздка до Праги може стати для вас не тільки пізнавальною, але і веселою!

Отже, у Празі діє величезна кількість музеїв, які розповідають про життя та історію країни не тільки з академічної точки зору, але і використовуючи неформальні засоби вираження. Ось, наприклад (не дивуйтеся!), музей секс-машин. З одного боку, піти туди ви можете, тільки досягнувши повноліття, а з іншого боку, якщо задуматися — адже теж величезний пласт культури, який зазвичай прийнято замовчувати, що не зменшує інтересу до цієї теми.

Музей примар, швидше за все, сильно пожвавить вашу індивідуальну поїздку до Праги, адже де ще, як не тут, відкривати подібну експозицію? Один тільки Карлів Міст, що сполучає Старе місто з Празьким градом, може похвалитися відразу декількома містичними сутностями, які мешкають серед скульптур цієї споруди. До того ж, Прага — це місто алхіміків, а що вони встигли вивести в своїх ретортах, поки їх поголовно не винищила інквізиція — одному Богу відомо!

Музей Франца Кафки, музей ляльок, музей комунізму, старе єврейське кладовище — прихильник будь-якої ідеології, будь-якого світогляду, зможе знайти місце, яке стане для нього знаковим. Поліцейського зацікавить музей поліції, а лікаря — музей історії медицини (пам'ятаєте? Все починалося з алхіміків!). Велика кількість синагог і взагалі єврейської тематики теж не випадкові — у Празі їх було дійсно багато, і саме це місто пам'ятає страшні часи фашистської окупації, коли люди цієї національності нещадно винищувалися, і всі єврейські пам'ятки старовини — це данина пам'яті загиблим людям.

Компанія TravelYouWay повністю розділяє ваше бажання здійснити подорож в Чехію, і докладно розповість, як поїхати в Прагу самостійно.

WhatsUp
Telegram
Viber