укр рус
Фестиваль шампанського Grand Jour de Champagne в Празі
з 4 по 10 листопада
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Шампанське — один з найвідоміших і найпопулярніших напоїв у всьому світі. Жоден урочистий захід, як правило, не може обійтися без нього. Тому не дивно, що щорічно в усьому світі проходять фестивалі та конкурси, присвячені цьому виду вина. І одним з найпопулярніших заходів є Grand Jour de Champagne в Празі.

Фестиваль шампанського в Празі традиційно проводиться восени в столиці Чехії. Основна частина заходів проходить у Громадському будинку Праги, проте розмах фестивалю такий, що цього будинку мало, і частина подій переноситься у ресторани-партнери фестивалю.

Фестиваль шампанського «Grand Jour de Champagne 2019» проводиться за ініціативи House Champagne Group. Окрім дегустацій шампанського, фестиваль передбачає також кілька фуршетів для виробників шампанського, дегустаторів і рестораторів.

Цікавою подією, яка привертає увагу професіоналів і любителів, буде конкурс сомельє, під час якого найбільш досвідчені майстри винної справи повинні будуть продегустувати новинки від провідних шампанських будинків.

Гості фестивалю також зможуть взяти участь у дегустації, відкритих заходах і бути присутніми на турнірі з гольфу, який проходить в рамках фестивалю.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber