укр рус
Міжнародний джазовий фестиваль в Празі
з 8 по 9 липня
Чехія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний джазовий фестиваль у Празі — один з найавторитетніших та найстаріших джазових заходів у Європі.

Кожен рік цей почесний фестиваль збирає величезну кількість джазових виконавців з усього світу. Крім джаз-музикантів, сюди приїжджають натовпи прихильників цього музичного напрямку.

Виступи проходять в кращих празьких залах. Програма заходу обширна і різноманітна. Міжнародний джазовий фестиваль в Чехії 2019 року поставив своєю метою познайомити слухачів з якомога більшою кількістю джазових напрямків і стилів.

Крім конкурсної програми, фестиваль запропонує безліч виступів як іменитих виконавців, так і ще не відомих слухачеві імен.

Крім концертів, під час фестивалю буде проводитися безліч майстер-класів, відкритих уроків джазової імпровізації, тренінгів для біг-бендів та солістів. Також на фестивалі будуть працювати міні-ярмарки, мета яких — представити покупцю широкий асортимент джазових записів та музичних інструментів. Професіонали та любителі джазу зможуть знайти на цих ярмарках для себе найбільш потрібне і найцікавіше.

У цьому році в програмі фестивалю, який проходить під кураторством мера столиці, заявлено рекордну кількість зірок джазової сцени зі всього світу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Чехія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber