укр рус
Фестиваль Эскаляд в Женеві
з 1 по 2 грудня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Якщо вам довелося потрапити на початку грудня у Швейцарію, то у вас буде можливість відвідати фестиваль Эскаляд в Женеві. Це старовинне свято, яке має історичне обґрунтування. Ще це одне з найбільш улюблених свят жителів Женеви.

У 1602 році на Женеву напав герцог Савойський, який вирішив захопити надто незалежне і процвітаюче місто. Але мешканці стали на захист свого міста і перемогли загарбника. До речі, вважається, що перемогу женевцям принесла матінка Руайом. За легендою, вона вилила зі стіни фортеці на нападників солдатів гарячий овочевий суп. Саме з цієї причини овочевий суп є традиційним блюдом, яке подають у всіх ресторанах під час проведення фестивалю L Escalade в Женеві.

Фестиваль Эскаляд 2019 буде таким же прекрасним, як і всі попередні свята. Триває свято три дні. Обов'язковим заходом є парад. Під час параду люди на конях, перевдягнені в костюми солдатів того часу, проїдуть вулицями міста. В руках у них повинні бути факели і гаряче вино. Під час фестивалю можна почути прекрасні старовинні пісні. Всюди чути музику, все місто занурене в історичну дію, люди танцюють і співають. Багато з них вбираються в старовинні костюми. Це чудове свято, яке радує жителів і гостей Женеви.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber