укр рус
Джазовий фестиваль (Montreux Jazz Festival) в Монтре
з 28 червня по 13 липня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Вже більше сорока років у Швейцарії прийнято влаштовувати фестиваль джазу в Монтре. Проходить ця подія в липні. Незмінним керівником цього фестивалю був Клод Нобс. Він же і є творцем цього заходу.

Джазовий фестиваль у Монтре 2019 року стане одним з наймасштабніших та найграндіозніших музичних заходів в Європі. Спочатку всі виступи проходили в казино Монтре. Щоправда, бажаючих потрапити на виступи з кожним роком ставало все більше і більше, тому виступи перенесли в Конференц-Центр. В останні роки концерти проходять в обох місцях, так як кількість відвідувачів зростає з кожним роком.

Джазовий фестиваль у Швейцарії є святом не тільки для місцевих жителів. Він приваблює велику кількість туристів і шанувальників джазу.

Фестиваль джазу в Швейцарії спочатку був суворо джазовим, але з часом стали додаватися інші напрями, такі як блюз, фьюжн, свінг і соул. Щороку на фестивалі змагається велика кількість виконавців. А на вулицях міста можна почути гру музикантів-початківців. Чарівні звуки доносяться з вулиць, ресторанів, барів та багатьох інших закладів міста.

Більше інформації про фестиваль джазу в Монтре можна прочитати на офіційному сайті заходу.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber