укр рус
Вуличний парад «Dance for freedom» в Цюріху
10 серпня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

На північному сході Швейцарії щороку в серпні проходить вуличний парад в Цюріху. Проводиться він для любителів і цінителів техно-музики. Це найбільший за відвідуваністю техно-парад у всій Європі. Також дана подія є однією з найбільших в світі в своєму роді.

Проводити Street Parade почали у 1992 році. Величезна кількість людей, одягнених в найнеймовірніші костюми, ходять по всьому місту. Звичайно, основним місцем для проведення заходу є набережна вздовж озера.

З кожним роком учасників Street Parade в Цюріху стає все більше і більше. Кількість рейверів, які беруть участь у фестивалі в останні роки, становить близько 800 тисяч осіб. Ще до початку цього заходу починає працювати місцева радіостанція, яка спеціалізується на техно-музиці і підігріває інтерес до майбутньої події. Після кожного заходу організатори параду випускають диски, на які записуються найбільш нові і популярні сети. Також учасники створили свою асоціацію.

Величезна кількість шанувальників техно з нетерпінням чекають серпня і початку стріт параду в Цюріху 2019. Це подія, як завжди, обіцяє бути гучною, яскравою, барвистою, а головне — незабутньою.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber