укр рус
Фестиваль Герані в Берні
з 25 по 26 квітня
Швейцарія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Старовинне місто Швейцарії Берн є столицею країни. Це дуже гарне місто, символом якого є ведмідь і герань. Щороку у травні в місті проходить Фестиваль Герані.

Слід зазначити, що в Берні практично в кожному вікні на підвіконні можна побачити червоні герані. Також дуже багато самих різних квітів росте на вулицях міста. Ви можете зустріти такі рідкісні квіти, як проліски або крокуси, зростаючі просто вздовж доріг і тротуарів.

Коли починається фестиваль Герані в Берні, то на головній площі міста зазвичай торгують тільки квітами, а якщо точніше, то тільки геранню. Це, мабуть, найбільш квіткове місто у всій Швейцарії. До речі, місцева влада стимулюює розведення квітів. Є навіть спеціальна премія за найкраще підвіконня. Це служить відмінною мотивацією для створення за вікнами справжніх оранжерей.

Також в цей час на ринках міста з'являються фрукти і овочі, але головне, що привозять на ринки - це, звичайно ж, квіти. Також в цей період в місті проводяться різноманітні квіткові виставки та інші заходи, де флористи можуть обмінятися своїм досвідом і знаннями зі своїми колегами.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Швейцарія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber