укр рус
Міжнародний фестиваль джазу (Festival Internacional de Jazz de Barcelona) в Барселоні
з 19 жовтня по 28 лютого
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Міжнародний фестиваль джазу в Барселоні - один з найвідоміших і найпрестижніших у світі заходів, присвячених джазовій музиці. На час конкурсу, який традиційно проводиться восени (жовтень-листопад), Барселона перетворюється в один величезний джазовий майданчик.

Фестиваль джазу в Іспанії славиться тим, що об'єднує виступи як молодих виконавців, так і метрів джазового жанру. Конкурс джазових виконавців проводять з 1966 року, і щорічно він збирає безліч музикантів і тисячі шанувальників.

Окрім конкурсної програми, яка дуже насичена і різноманітна, Festival Internacional de Jazz de Barcelona може пишатися великою кількістю різноманітних семінарів, конференцій та акцій, які покликані популяризувати джаз як жанр і зберегти краще з його спадщини. У ці дні в Барселоні проводиться безліч майстер-класів, де імениті музиканти діляться один з одним і з новачками своїми напрацюваннями.

Під час фестивалю виступи проходять не тільки на джазових майданчиках, а й у всіх концертних залах Барселони, в театрах, ресторанах, на вулицях.

Джазовий фестиваль у Барселоні збирає виконавців з усього світу, які вважають за честь виступити в рамках фестивалю.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber