укр рус
Тамборрада
20 січня
Іспанія
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Фестиваль Тамборрада є найпрекраснішим заходом сучасності, який проводиться в Іспанії в Сан-Себастьяні. Досі ніхто не знає, коли саме виникла ця святкова подія. Але це й не так важливо. Те, що відбувається під час проведення фестивалю, захоплює дух і викликає в голові зовсім інші думки.

По суті, Тамборрада — це фестиваль барабанщиків. 20 січня сотні людей, одягнених в костюми армії Наполеона, виходять на головну площу міста і починають свій переможний марш. У відповідь їм виступають барабанщики, одягнені в костюми пекарів і водовозів. Весь захід триває рівно добу. Він супроводжується веселими піснями та грою на різних музичних інструментах.

Цей фестиваль заснований на різних фактах. Але більш правдивою здається теорія, яка свідчить, що в часи війни армія Наполеона проходила площей з переможним маршем, а місцеві жителі супроводжували війська стукотом по бочках.

Tamborrada 2020 в Іспанії пройде з належним їй розмахом. На головній площі Сан-Себастьяна збереться безліч місцевих жителів і туристів з багатьох країн. Захід принесе багато задоволення, позитивних емоцій і захоплення.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Іспанія
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber