укр рус
Вуличний театральний фестиваль Aurillac International Street Theater Festival
з 21 по 24 серпня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Щорічно у французькому місті Aurillac проходить Aurillac International festival of Street Theatre, а точніше, театральний вуличний фестиваль. Проводити його прийнято в серпні. В цей час в місто з'їжджається дуже велика кількість театральних труп. А в місцевих театрах ідуть виступи.

Театральний фестиваль у Франції привертає увагу не тільки жителів своєї країни, а також численних туристів. Для участі у цьому чудовому заході в Aurillac приїжджають театри з таких європейських країн, як Італія, Німеччина, Польща та Іспанія. В основному всі виступи проходять на вулицях. Досить часто немає певного часу для вистави. Людям лише відомо, що той чи інший спектакль можна побачити в тому чи іншому районі, але на скільки — невідомо, використовують формулювання — протягом дня.

Театральний Aurillac являє собою величезну театральну сцену і перетворюється в ці дні в щось феєричне. У 2019 році пройде черговий вуличний театральний фестиваль у Франції. Артисти, які виступають на вулицях, продемонструють своє сприйняття та інтерпретацію класичних творів, а також виступлять з новими театральними постановками.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber