укр рус
Фестиваль фламенко в Тулузі
з 4 по 14 квітня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Мабуть, жодне святкове дійство не об'єднує таку кількість шанувальників фламенко, як Фестиваль фламенко (Франція). Це і не дивно, адже темпераментні французи як ніхто інший змогли сприйняти дух цього танцю.

Кожну весну всі шанувальники цього танцю відправляються на південь Франції у місто Тулуза. Саме тут проходить відомий на весь світ фестиваль фламенко.

Сюди приїжджають музиканти і танцюристи, які спеціалізуються в жанрі фламенко, для того, щоб позмагатися за звання кращого виконавця фламенко. Фестиваль триває кілька днів і його тривалість залежить від кількості прибулих на захід учасників. Останнім часом, у зв'язку зі збільшенням інтересу до фестивалю, його тривалість зростає. Змагаються конкурсанти у ряді номінацій, серед яких - найкращий одиночний виступ, парна програма, кращий музикант і т. д.

Крім конкурсу на кращого виконавця, фестиваль фламенко в Тулузі 2019 року буде насичений безліччю майстер-класів та відкритих уроків фламенко, на які зможуть записатися всі бажаючі. Планується, що фестиваль фламенко 2019 року буде проходити на декількох концертних майданчиках одночасно, щоб дати шанс найбільшій кількості глядачів насолодитися чарівною музикою та танцем.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber