укр рус
Карнавал в Ніцці
з 15 по 28 лютого
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Карнавал в Ніцці у Франції — один з найбільш поважних і шанованих. Він проводиться ось уже понад вісімсот років. Карнавал, що проводиться в Ніцці, має статус першого міжнародного карнавалу у Франції і відзначається з великою помпою. Не дивно, що саме карнавал вважається головним святом зимового сезону на Лазурному березі.

Цікавою особливістю карнавалу є те, що кожен рік задається тема, яка повинна містити слово «король». Наприклад, вже проводилися карнавали, які називалися «Король Сміху», «Король Танцю».

Оскільки Король — це центральна дійова особа карнавалу, йому належить честь відкриття свята. Перша карнавальна дія Короля — вибори Королеви. Коли Королеву обрано, починається феєрія. Святкові марші в красивих костюмах, величезні пересувні платформи з карикатурними ляльками, крокуючі оркестри, кінні екіпажі — все це виливається на вулиці Ніцци нескінченним святковим потоком.

Одна з найяскравіших подій карнавалу — Квіткові Баталії. Під час їх проведення величезні вози, виконані у вигляді квіткових кошиків, їдуть по місту. Прекрасні дівчата, які перебувають у возах, кидають у натовп глядачів тисячі кольорів, огортаючи все місто прекрасним живим килимом.

Карнавал в Ніцці 2020 року буде традиційно гучним, великим, супроводжуватися костюмованими ігрищами, феєрверками, піснями і пишними застіллями.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber