укр рус
Фестиваль лимонів в Ментоні
з 15 лютого по 3 березня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Вже понад 80 років у місті Ментон, розташованому на півдні Франції, проходить надзвичайне свято — день лимонів в Ментоні. У свята багата історія. Почнемо з того, що лимон — це символ Ментону. Міська легенда свідчить, що місто виникло на тому місці, де Єва закопала в райському саду лимон. Унікальний клімат дозволяє збирати тут три врожаю цитрусових в рік. Закінчення збору самого великого врожаю лимонів і покликане ознаменувати це свято.

Фестиваль лимонів в Ментоні 2020 року, як і зазвичай, буде проходити у вигляді створення незвичайного лимонного світу. Більше ста тисяч тон цитрусових будуть привезені в місто, і з них виростуть величезні скульптури і навіть цілі комплекси. З цитрусових викладають персонажів казок в людський зріст і вище; архітектурні споруди; роблять феєричні інсталяції.

Фестиваль лимонів 2020 року буде несхожий ні на один попередній, оскільки у кожного фестивалю своя тематика.

Все місто в дні свята перетворюється в один великий балаган, в якому виступають клоуни, танцюристи, циркачі, артисти. Музика лине звідусіль і не змовкає навіть вночі.

Традиційно під час фестивалю проводиться грандіозний ярмарок народних промислів. Крім незліченної кількості торгових павільйонів, на ярмарку будуть атракціони, історичні реконструкції, театральні виступи, вогняні шоу та концерти.

Свято лимонів в Ментоні 2020 року супроводжуватиметься традиційними костюмованими ходами, під час яких величезні інсталяції з цитрусових будуть проїжджати під музику і співи головними вулицями міста.

Фестиваль лимонів у Франції — грандіозна подія, поряд з карнавалом в Ніцці, його щорічно відвідують сотні тисяч туристів.

Завершується фестиваль парадом феєрверків, які міріадами зірок вибухають над Рів'єрою.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber