укр рус
Кінопремія «Сезар» (Cesar)
28 лютого
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Не тільки діячі кіномистецтв, але і прості кіноаматори знають, що однією з найбільш вагомих і престижних нагород у сфері кінематографу є французька кінопремія «Сезар».

Цей захід стартував з 1976 року і проходить щороку в лютому. Премія «Сезар» вручається за результатами голосування Академії кінематографічних мистецтв.

Місце проведення цієї сверхпопулярной премії - театр «Шатле», який знаходиться в Парижі.

Щорічно на церемонію вручення нагород «Сезар» та заходи, з нею пов'язані, приїжджають зірки світового кінематографа з усього світу, а також тисячі їх шанувальників. Отримання цієї премії означає автоматичне визнання в широких кінематографічних колах.

В рамках фестивалю щорічно проходить безліч переглядів, прес-конференцій, майстер-класів та інших заходів, присвячених сучасному кінематографу.

На дні, коли вручається кінопремія, Париж перетворюється на вулик, що гуде: глядачі, журналісти, критики - всі обговорюють майбутнє вручення, червону доріжку і імовірних лауреатів. У ці дні кількість туристів незмінно зростає і Париж стає справжньою європейської кінематографічної Меккою.

Сезар-премія 2020 року, як завжди, пройде в «Шатле». Традиційно кінопремія Сезар 2020 року буде вручена більш ніж в двадцяти номінаціях.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber