укр рус
Карнавал у Страсбурзі
1 березня
Франція
Мрієте відвідати цей захід чи будь-яку іншу подію в Європі або в світі?

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Карнавал у Страсбурзі - один з найяскравіших заходів, які проводяться у Франції.

Традиційно цей карнавал збирає величезну кількість учасників не тільки Франції, але й з усієї Європи. Карнавал у Страсбурзі, як правило, проводиться перед Великим постом, хоча іноді його проведення переноситься і потрапляє на пісні дні.

Цим міським святом жителі Страсбурга проводжають зиму, готуються до посту і відзначають настання весни.

Карнавальну ходу, крім піших учасників, одягнених у яскраві карнавальні костюми, супроводжують величезні платформи, на яких розміщені гігантські ляльки або цілі театралізовані постановки.

Однією з головних дійових осіб Страсбурзького карнавалу є музика. Тисячі музикантів з усієї Франції з'їжджаються на карнавал і грають під час ходи, створюючи неймовірну какофонію, в якій карнавал купається.

Оркестри крокують разом з учасниками театралізованих дійств, поєднуючи музику і видовище в єдине полотно, з якого виткане свято.

Карнавал у Франції 2020 року буде проведений в кінці лютого - в перших числах березня. Планується, що в 2020 році в ньому візьмуть участь більше сотні тисяч туристів.

Карнавал у Страсбурзі 2020 року обіцяє бути грандіозним, оскільки свою участь у ньому вже підтвердили понад трьох тисяч музикантів.

Ми допоможемо вам відвідати будь-який захід в Європі або в іншій країні світу.

Дізнайтесь, що ми робимо для вас і як замовити

Ідеї для подорожей: Франція
Всі ідеї подорожей
WhatsUp
Telegram
Viber