укр рус
Змінена процедура подачі документів на отримання візи в Польщу
12 жовтня 2016 р.

В останні роки Польща стала одним із найпопулярніших європейських напрямків серед жителів України, у зв'язку з чим черги у візові центри та консульські установи значно збільшилися.

Для прискорення і спрощення процесу подачі документів з 3 жовтня 2016 року Польща затвердила нову процедуру реєстрації, про що повідомляється на офіційному сайті посольства. Тепер записатися на подачу документів українці можуть через відділення Кредобанку або Ідея Банку. Поки що цей варіант реєстрації доступний тільки в Києві*.

*для заявників від Київського консульського округу (м. Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська і Кіровоградська області).

Що потрібно робити, щоб подати заявку на реєстрацію, і як працює нова схема — читайте далі у нашій докладній інструкції.

Як зареєструватися в Пункті Прийому Візових анкет (ППВА) через відділення банку:

 

Прийти в будь-яке відділення Кредобанку або Ідея Банку із закордонним паспортом (оригіналом).

Сплатити сервісний збір у розмірі, встановленому ППВА.

Під час оплати ви вибираєте тип візи (туристична, студентська, робоча…) і вказуєте контактний номер телефону. Після оплати вам буде надано унікальний реєстраційний код PTN.

При необхідності можна здійснити оплату за членів своєї сім'ї (до 4-х осіб). Для цього потрібно пред'явити їх закордонні паспорти та документи, які підтверджують ваші родинні зв'язки (оригінали).

Активація коду PTN в системі реєстрації відбудеться протягом 24 годин з моменту оплати.

Вам будуть автоматично призначені дата та час подачі документів. Статус вашого коду можна перевірити онлайн.


Дзвінок від оператора

Після призначення дати і часу вам подзвонить оператор колл-центру VFS Global для підтвердження (з 9:00 до 21:00, пн-сб, крім вихідних днів).

Якщо дата і час вам підходять, оператор підтвердить реєстрацію в системі, і вам потрібно буде з'явитися в обраний час у ППВА для подачі документів.

Якщо запропонована дата вас не влаштує, оператор скасує реєстрацію, і система автоматично вибере нову дату. Після чого вам знову необхідно буде почекати дзвінка з колл-центру. У разі повторної відмови з вашої сторони код буде деактивовано, і вам потрібно буде звернутися в ППВА для оформлення повернення коштів.

Якщо ви плануєте подавати документи на польську візу, зверніть увагу, що, на відміну від ряду інших європейських держав, Польща вимагає повної оплати проживання, тобто підтвердженої броні буде недостатньо. Враховуйте це при зборі пакету документів на візу.

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення візи у Польщу або будь-яку іншу країну Європи, звертайтеся, ми будемо раді надати професійну допомогу в організації вашої подорожі.

Детальніше про нововведення ви можете прочитати на офіційній сторінці ППВА.

WhatsUp
Telegram
Viber