укр рус
З чого почати планування подорожі до Європи

Як і будь-яку справу, підготовку до поїздки в Європу починаємо з ідеї. Вам потрібно визначитися, куди ви хочете поїхати і з ким провести свою дорогоцінну відпустку. Варіантів безліч: від романтичних вихідних з другою половиною до відчайдушного відпочинку з веселою компанією друзів.

Також не менш важливо обговорити з попутниками темп подорожі: повалятися на Лазурному березі «тюленем» або об'їздити Європу вздовж і поперек на автомобілі.

Один з важливих моментів у підготовці до поїздки за кордон — узгодити бюджет і визначити рівень комфорту проїзду та проживання. Детальніше читайте у розділі Розумна економія в подорожі.

Отже, «план захоплення Європи» дозрів, час його втілювати в життя.

Перш за все, вам знадобиться інтернет, вільний час і, бажано, знання іноземної мови (стане в нагоді під час пошуку якісного проживання за кордоном та організації дозвілля).

Мрієте про ідеально сплановану подорож, де все продумано до дрібниць?
Ми допоможемо втілити ваші мрії в життя! Просто уявіть свій ідеальний відпочинок і розкажіть нам про нього.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Як спланувати самостійну подорож?

Якщо ви в перший раз зіткнулися з плануванням самостійної подорожі, цей розділ вас зацікавить. У ньому описані основні етапи планування з короткими рекомендаціями та порадами.

Види відпочинку в Європі

Хочете дізнатися, які види відпочинку можна організувати в Європі? У подорожі можна не тільки подивитися Колізей і Ейфелеву вежу, а й провести час з урахуванням ваших хобі та захоплень. У цьому розділі описані можливі тематичні варіанти відпочинку в Європі.

Розумна економія в подорожі

Відпочити якісно та недорого бажає кожен мандрівник. Як знайти «золоту середину» між «якісно» і «недорого»? У цьому розділі ви знайдете необхідну інформацію з прикладами і порадами розумної економії, щоб спланувати самостійну подорож на 5 зірок!

Як скласти валізу: 9 корисних порад від досвідчених мандрівників
Збори в подорож забирають багато часу і сил? Набридло платити за надлишок багажу в аеропорту? Пропонуємо ознайомитися з підбіркою простих, але дуже ефективних рекомендацій, які підкажуть, як правильно упакувати валізу у відпустку.
Подорож з дитиною
Поїздка з дитиною диктує свої правила, і не всі батьки до кінця розуміють, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися на відпочинку з дітьми за кордоном. Для тих, хто сумнівається, чи варто брати дитину в Європу, ми пропонуємо ознайомитися з приблизним переліком плюсів і мінусів, знання яких, можливо, полегшить ваш вибір. Попередженийзначить, озброєний :)

Плануйте свою поїздку заздалегідь! По-перше, ви зможете вибрати найвигідніші ціни на авіапереліт.
По-друге, уникнете паніки при оформленні необхідних документів.


WhatsUp
Telegram
Viber