укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
З чого почати планування подорожі до Європи

Як і будь-яку справу, підготовку до поїздки в Європу починаємо з ідеї. Вам потрібно визначитися, куди ви хочете поїхати і з ким провести свою дорогоцінну відпустку. Варіантів безліч: від романтичних вихідних з другою половиною до відчайдушного відпочинку з веселою компанією друзів.

Також не менш важливо обговорити з попутниками темп подорожі: повалятися на Лазурному березі «тюленем» або об'їздити Європу вздовж і поперек на автомобілі.

Один з важливих моментів у підготовці до поїздки за кордон — узгодити бюджет і визначити рівень комфорту проїзду та проживання. Детальніше читайте у розділі Розумна економія в подорожі.

Отже, «план захоплення Європи» дозрів, час його втілювати в життя.

Перш за все, вам знадобиться інтернет, вільний час і, бажано, знання іноземної мови (стане в нагоді під час пошуку якісного проживання за кордоном та організації дозвілля).

Мрієте про ідеально сплановану подорож, де все продумано до дрібниць?
Ми допоможемо втілити ваші мрії в життя! Просто уявіть свій ідеальний відпочинок і розкажіть нам про нього.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Як спланувати самостійну подорож?

Якщо ви в перший раз зіткнулися з плануванням самостійної подорожі, цей розділ вас зацікавить. У ньому описані основні етапи планування з короткими рекомендаціями та порадами.

Види відпочинку в Європі

Хочете дізнатися, які види відпочинку можна організувати в Європі? У подорожі можна не тільки подивитися Колізей і Ейфелеву вежу, а й провести час з урахуванням ваших хобі та захоплень. У цьому розділі описані можливі тематичні варіанти відпочинку в Європі.

Розумна економія в подорожі

Відпочити якісно та недорого бажає кожен мандрівник. Як знайти «золоту середину» між «якісно» і «недорого»? У цьому розділі ви знайдете необхідну інформацію з прикладами і порадами розумної економії, щоб спланувати самостійну подорож на 5 зірок!

Як скласти валізу: 9 корисних порад від досвідчених мандрівників
Збори в подорож забирають багато часу і сил? Набридло платити за надлишок багажу в аеропорту? Пропонуємо ознайомитися з підбіркою простих, але дуже ефективних рекомендацій, які підкажуть, як правильно упакувати валізу у відпустку.
Подорож з дитиною
Поїздка з дитиною диктує свої правила, і не всі батьки до кінця розуміють, з якими труднощами їм доведеться зіткнутися на відпочинку з дітьми за кордоном. Для тих, хто сумнівається, чи варто брати дитину в Європу, ми пропонуємо ознайомитися з приблизним переліком плюсів і мінусів, знання яких, можливо, полегшить ваш вибір. Попередженийзначить, озброєний :)

Плануйте свою поїздку заздалегідь! По-перше, ви зможете вибрати найвигідніші ціни на авіапереліт.
По-друге, уникнете паніки при оформленні необхідних документів.


Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)