укр рус
Оформлення візи

Якщо ви в перший раз оформлюєте туристичну візу самостійно, цей розділ буде дуже корисний. Тут ви знайдете детальну інформацію про візу та умови її отримання з посиланням на Візовий кодекс. Ви дізнаєтеся про можливе оформлення візи через візові центри без особистої присутності в посольстві. А також ми розповімо вам про причини відмови в отриманні візи і як таку ситуацію можна виправити.

Бажаєте отримати візу максимально швидко та без зайвих клопотів?
Завдяки власному досвіду ми можемо ефективно контролювати цей процес
в числі інших етапів підготовки до вашої поїздки.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Документи для в'їзду в безвізові країни
Плануючи першу поїздку, у багатьох мандрівників-початківців присутній страх того, що їх можуть не пропустити. Погодьтеся, така перспектива мало кого надихає. У цій статті ви знайдете інформацію про те, які документи можуть хоча б теоретично знадобитися для успішного перетину кордону.
Чи потрібна віза? Інформація про візові режими України з іншими країнами (на 2019 рік)

У які країни не потрібна віза? Що таке електронна віза? У яких державах можна оформити візу прямо в аеропорту? Відповіді на ці та інші, не менш важливі питання — у нашій спеціальній статті. 

Що таке Шенгенська віза і чи потрібна вона після введення безвізового режиму
Ви ознайомитеся із загальною інформацією про візи в країни Європи, їх класифікацією і умовами отримання. Ми допоможемо вам детальніше розібратися з Шенгенською візою, а саме хто її видає, чи потрібна вона після прийняття безвізового режиму, як її оформити і в яких установах. Також для вас наведено посилання на Візовий кодекс, який відповість на будь-які каверзні питання.
Як отримати візу самостійно?

У цьому розділі наведена покрокова інструкція, за допомогою якої ви зможете самостійно оформити візу. Ви дізнаєтеся, з ким потрібно контактувати, де отримати актуальну анкету, скільки потрібно чекати рішення і що робити, якщо віза з позначкою «Підтвердження повернення».

Як заповнювати анкету на Шенгенську візу
Корисна стаття про те, як правильно заповнювати бланк для отримання Шенгенської візи. Ми прокоментували кожен пункт анкети і відповіли на найпоширеніші запитання, що виникають у процесі її заповнення. Детальніше читайте у статті.
Візові центри без особистої присутності

Завдяки інформації в даному розділі, ви дізнаєтеся, чим займаються візові центри і скільки коштують їхні послуги. А також на вас чекає корисна інформація про те, де відкриті візові центри і як перевірити їх «офіційність».

Відмова у візі

Якщо вас турбує питання «А якщо мені відмовлять у візі?», тоді ця стаття для вас. Ми докладно розповімо про причини відмови у візі, про кілька варіантів штампа «відмова» і, найголовніше — як відстояти свої права, а саме як правильно написати і направити апеляцію в посольство.

Посольства

Корисна інформація про посольства країн Європи в Києві і Україні.


WhatsUp
Telegram
Viber