укр рус
Автомобілістам

У розділі «Автомобілістам» ви знайдете багато корисної інформації про оренду автомобіля в Європі, а саме: де і як бронювати авто і скільки коштує оренда. Окрім того знайдете детальну інформацію про платні дороги і паркування в Європі, а також чим загрожує порушення правил дорожнього руху водіям. Щоб поїздка на автомобілі була більш комфортною, пропонуємо скористатися картами.

Бажаєте орендувати автомобіль за кордоном або плануєте поїздку в Європу на власному авто?
Нам відомо багато нюансів, тому ми можемо підібрати найкращий варіант прокату або скласти індивідуальний автомобільний маршрут
(кілометраж, бюджет на паливо, таймінг та багато іншого).

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Зелена карта: все про страхування тих, хто виїжджає за кордон на авто

Де краще оформляти страховку для автомобіля для виїзду за кордон і скільки коштує грін карта? Відповіді шукайте в нашій статті.

Поради для тих, хто подорожує на своєму автомобілі
Подорож на своєму автомобілі завжди пов'язана з додатковими клопотами, а тим більше поїздка в незнайому країну. Про «підводні камені», які можуть очікувати на тих, хто збирається здійснити подорож по Європі, читайте в нашій статті.
Оренда автомобіля в Європі

У даній статті описана покрокова інструкція «Як забронювати автомобіль». Ви зможете детально ознайомитися з правилами оренди і цінами на різні види авто, також ви дізнаєтеся про додаткові послуги: обладнання та страхування. І насамкінець ми розповімо про ознаки прокатної контори, якій можна довіряти.

Дороги в Європі

Дороги в Європі хороші і, в основному, платні. Як же оплачувати дорожній збір і що таке віньєтки? Відповідь знайдете у статті «Дороги» з прикладами актуальних цін на проїзд дорогами різних країн. А якщо ви подорожуєте на своєму автомобілі, вам буде цікаво дізнатися про обов'язкове страхування — «Зелену карту».

Особливості ПДР в Європі
Щоб ваша поїздка на автомобілі була безпечною і приємною, знання ключових відмінностей ПДР європейських країн від наших просто необхідно. Про найважливіші особливості правил дорожнього руху Європи читайте в нашій статті.
Оренда авто за кордоном: як заощадити на страховці

Все про страхування прокатного автомобіля за кордоном: які види страховок бувають, який поліс вибрати і порядок дій при настанні страхового випадку.

Паркування в Європі

«Як припаркувати автомобіль?» — одне з основних питань туристів, які подорожують по Європі на автомобілі. У цій статті зібрана інформація про види парковок та приклади їх вартості, а також все про паркувальні автомати та правила їх використання.

Автомобільні штрафи в Європі

Навіть якщо ви не збираєтеся порушувати правила дорожнього руху в Європі, прочитати цю статтю буде корисно. Ви дізнаєтеся про види європейських дорожніх знаків, про поширені правопорушення і, звичайно ж, про вартість штрафів. Інформація про «екологічні зони» та про необхідні алкотестери у Франції буде дуже корисна будь-якому водієві в дорозі.


WhatsUp
Telegram
Viber