укр рус
Види відпочинку в Європі

Як вибрати, куди ж поїхати відпочивати? Адже хочеться насолодитися кожною хвилиною довгоочікуваної відпустки. Європа пропонує масу варіантів відпочинку на будь-який смак і у будь-який сезон. Ми підкажемо можливі варіанти відпустки за кордоном, причому їх можна непогано поєднувати:

Культурний

Пам'ятки, історичні місця, відвідування музеїв, галерей і виставок. Поняття культури у кожної людини особливе, один турист надає перевагу класиці, інший мліє перед модерном, третій вибере зброю і двигуни...

Пляжний

Лазурний берег, Середземномор'я і океан — чиста вода, пляжі, фрукти, вино... коментувати ні до чого, треба їхати.

Гірськолижний

Краса засніжених вершин підкорює не тільки лижників і сноубордистів. Кружка гарячого глінтвейну і теплий плед зроблять щасливим кожного.

Шопінг

Дуже вигідно отоварюватися в Європі не тільки в сезон розпродажів. Ціни на брендовий одяг та взуття в основному нижче, ніж в Україні, тим більше з урахуванням Tax Free, тобто повернення податків на кордоні. Представницям прекрасної статі рекомендуємо відвідування аутлетів. Детальніше читайте в статті про шопінг в Європі.

Гастрономічний

Детальне вивчення кухні і питної культури країни. Цікавий не тільки гурманам. Крім звичайної дегустації традиційних страв і напоїв, можна дізнатися особливості рецептів та отримати майстер-клас з приготування улюблених страв. Детальніше читайте в статті про гастрономічний туризм.

Подієвий

Популярний фестиваль локального або міжнародного характеру. Концерт, шоу, виставка, парад — такі заходи хочеться бачити особисто, а не в YouTube. Також чудова можливість зробити особисте свято незабутнім — відзначити день народження або провести медовий місяць.

Тур вихідного дня

Можливість розвіятися і відпочити від побуту та офісної суєти. Заряд енергії та позитивних емоцій, адже до повноцінної відпустки ще далеко.

Навчання

Удосконалювати іноземну мову в зарубіжній мовній школі, пройти професійну атестацію та курси підвищення кваліфікації (іспити, ділова освіта, стажування).

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми, які допоможуть підготуватися до поїздки і спланувати всі деталі майбутньої подорожі.

Мрієте про ідеально сплановану подорож, де все продумано до дрібниць?
Ми допоможемо втілити ваші мрії в життя! Просто уявіть свій ідеальний відпочинок і розкажіть нам про нього.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

WhatsUp
Telegram
Viber