укр рус
Як заощадити на проживанні в Європі

Про плюси і мінуси «традиційного» житла в подорожі ми вже розповіли у статті «Проживання в Європі». Зараз поділимося деякими бюджетними варіантами і розповімо про те, як економити на житлі не в збиток комфорту.

Зареєструйтеся на сайті оренди апартаментів Airbnb за посиланням і гарантовано отримайте знижку до 37 євро на проживання!

Варіанти як заощадити на проживанні в Європі:

  1. Обмін будинками
  2. Купівля чужих бронювань
  3. «Сліпе бронювання»
  4. Бронювання в останній момент

Тепер познайомимося з кожним з варіантів більш детально:

Обмін будинками — сервіс HomeExchange

Суть: в базі ви знаходите людину, яка хоче приїхати у вашу країну, а ви, відповідно, не проти відвідати її. Ви погоджуєте дати подорожей і обмінюєтеся будинками/квартирами.

На перший погляд така затія здається досить ризикованою і небезпечною. І справді, довірити свій будинок абсолютно чужим людям і поїхати подорожувати в іншу країну зможе не кожен. Тим не менше практика «обмінів» досить популярна у всьому світі і з кожним роком набирає все більше популярності.

Купівля чужих бронювань — сервіси CancelOn і RoomerTravel

Суть: можна придбати чуже бронювання у людей, які в силу особистих обставин не можуть відправитися у сплановану подорож.

Багато готелів у разі скасування бронювання не повертають передоплату. Завдяки цьому сервісу люди можуть продавати і купувати номери в готелях за досить вигідними цінами. Відповідно «продавець» повертає собі частину суми, а «покупець» отримує житло дешевше.

«Сліпе бронювання» — сервіс HotWire

Суть: можна забронювати номер у готелі зі значними знижками (до 60%). Невеликий нюанс — ви до останнього не зможете побачити фото та назву готелю. Тільки оцінку користувачів та кількість зірок.

Багато готелів часто перестраховуються і продають через secret rate-платформи свої номери зі значними знижками. Це пояснюється простим бажанням заробити хоча б частину суми і уникнути простою приміщень. Природно, дорогі і відомі готелі роблять це не у відкриту, а за допомогою посередників по типу HotWire. І не переживайте, що вам дістанеться жахливий номер, що не коштує своїх грошей. Відгуки у сервісу дуже хороші!

Бронювання в останній момент — сервіс HotelTonight

Суть: в день заїзду можна забронювати номер з дуже вигідними знижками.

Досить ризикований варіант, так як зберігається велика ймовірність того, що відповідного номера в потрібний вам день не знайдеться. Але хто не ризикує, той не п'є шампанського в дорогому готелі за смішні гроші :)

Існує ще один бюджетний спосіб проживання в Європі — каучсерфінг. Це хороший варіант для товариських людей, які люблять нові знайомства і спокійно можуть відмовитися від готельного комфорту :) Більше про цей спосіб подорожей читайте в нашій спеціальній статті «Як подорожувати по каучсерфінгу?».

Бажаєте знайти затишне житло, де можна з комфортом розміститися на час подорожі?
Ми знаємо, як забезпечити хороші умови проживання за оптимальними цінами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів або планшетів, за допомогою яких зможете підібрати і забронювати найкращі готелі, апартаменти або хостели.


WhatsUp
Telegram
Viber