укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Як заощадити на проживанні в Європі

Про плюси і мінуси «традиційного» житла в подорожі ми вже розповіли у статті «Проживання в Європі». Зараз поділимося деякими бюджетними варіантами і розповімо про те, як економити на житлі не в збиток комфорту.

Зареєструйтеся на сайті оренди апартаментів Airbnb за посиланням і гарантовано отримайте знижку до 37 євро на проживання!

Варіанти як заощадити на проживанні в Європі:

  1. Обмін будинками
  2. Купівля чужих бронювань
  3. «Сліпе бронювання»
  4. Бронювання в останній момент

Тепер познайомимося з кожним з варіантів більш детально:

Обмін будинками — сервіс HomeExchange

Суть: в базі ви знаходите людину, яка хоче приїхати у вашу країну, а ви, відповідно, не проти відвідати її. Ви погоджуєте дати подорожей і обмінюєтеся будинками/квартирами.

На перший погляд така затія здається досить ризикованою і небезпечною. І справді, довірити свій будинок абсолютно чужим людям і поїхати подорожувати в іншу країну зможе не кожен. Тим не менше практика «обмінів» досить популярна у всьому світі і з кожним роком набирає все більше популярності.

Купівля чужих бронювань — сервіси CancelOn і RoomerTravel

Суть: можна придбати чуже бронювання у людей, які в силу особистих обставин не можуть відправитися у сплановану подорож.

Багато готелів у разі скасування бронювання не повертають передоплату. Завдяки цьому сервісу люди можуть продавати і купувати номери в готелях за досить вигідними цінами. Відповідно «продавець» повертає собі частину суми, а «покупець» отримує житло дешевше.

«Сліпе бронювання» — сервіс HotWire

Суть: можна забронювати номер у готелі зі значними знижками (до 60%). Невеликий нюанс — ви до останнього не зможете побачити фото та назву готелю. Тільки оцінку користувачів та кількість зірок.

Багато готелів часто перестраховуються і продають через secret rate-платформи свої номери зі значними знижками. Це пояснюється простим бажанням заробити хоча б частину суми і уникнути простою приміщень. Природно, дорогі і відомі готелі роблять це не у відкриту, а за допомогою посередників по типу HotWire. І не переживайте, що вам дістанеться жахливий номер, що не коштує своїх грошей. Відгуки у сервісу дуже хороші!

Бронювання в останній момент — сервіс HotelTonight

Суть: в день заїзду можна забронювати номер з дуже вигідними знижками.

Досить ризикований варіант, так як зберігається велика ймовірність того, що відповідного номера в потрібний вам день не знайдеться. Але хто не ризикує, той не п'є шампанського в дорогому готелі за смішні гроші :)

Існує ще один бюджетний спосіб проживання в Європі — каучсерфінг. Це хороший варіант для товариських людей, які люблять нові знайомства і спокійно можуть відмовитися від готельного комфорту :) Більше про цей спосіб подорожей читайте в нашій спеціальній статті «Як подорожувати по каучсерфінгу?».

Бажаєте знайти затишне житло, де можна з комфортом розміститися на час подорожі?
Ми знаємо, як забезпечити хороші умови проживання за оптимальними цінами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів або планшетів, за допомогою яких зможете підібрати і забронювати найкращі готелі, апартаменти або хостели.


Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)