укр рус
Електронний квиток — особливості

Якщо ви стикаєтеся з електронним авіаквитком вперше, то ця стаття для Вас. Ми розглянемо визначення та особливості такого виду квитків, також дізнаємося про плюси придбання квитків через інтернет.

Електронний квиток (e-ticket) — це запис у базі даних авіакомпанії.

При купівлі квитка через інтернет за допомогою банківської карти (Visa, MasterCard) ви отримуєте на електронну пошту, вказану при оплаті квитка, файл у форматі pdf або doc. Даний файл називається «маршрутної квитанцією» і містить всю інформацію щодо перельоту:

  • номер рейсу,
  • дата і час вильоту і прильоту (за місцевим часом),
  • тривалість польоту,
  • стикувальні рейси (при наявності),
  • обмеження за перевезення багажу.

Єдине, чого ви не знайдете — номер місця, який ви отримуєте тільки пройшовши реєстрацію на рейс перед вильотом.

Чим зручний такий квиток: за ним не потрібно нікуди їхати, ви його купуєте, не виходячи з будинку або офісу. Наявність його в аеропорту необов'язкова, але все-таки рекомендуємо його роздрукувати та зберегти його в електронному вигляді. Навіть без доступу до інтернет ви завжди зможете відновити інформацію з перельоту. Його не можна зіпсувати або втратити, інформація по оплаченому вами польоту зберігається в загальній базі даних.

Затримали чи скасували рейс? Наші партнери CompensAir відновлять справедливість, відшкодують вам витрати та компенсують моральну шкоду!

Шукаєте вигідні авіаквитки? Ми в курсі всіх особливостей пошуку та останніх знижок,
тому зекономимо ваш час і підберемо для вас оптимальний варіант авіаперельоту.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

Як перевірити справжність електронного авіаквитка.

Якщо у вас є хоч крихітка недовіри до надісланого файлу, ви завжди зможете перевірити справжність авіаквитка. Скористайся такими сервісами, як:

Amadeus, Galileo і Sabre — глобальні системи бронювання авіаквитків.

Просто введіть номер вашого бронювання (наприклад: Z9RTN1) та прізвище латиницею у відповідне поле і отримаєте інформацію по вашому маршруту на екран.

У будь-якому випадку ви його можете обміняти на стандартний паперовий квиток, але в більшості випадків з доплатою (стягується сервісний збір за обслуговування в офісі продажів).

Повернення електронного квитка, також як і внесення змін в оплачений маршрут, можливі згідно умов авіакомпанії або агента, що оформляв продаж квитка, і залежить від обраного вами тарифу. Всю інформацію необхідно уточнювати на сайті компанії або телефонувати в офіс (контактна інформація завжди вказана на сайті авіакомпанії або агентства з продажу авіаквитків).

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів або планшетів, з допомогою яких зможете підібрати і забронювати вигідні квитки на літак.


WhatsUp
Telegram
Viber