укр рус
Наші послуги Заявка на прорахунок
Системи харчування в готелях

Одна з великих переваг проживання в готелях — харчування. Адже подорож — це не тільки нові місця, емоції та знайомства. Насамперед — це відпочинок. І якщо ви не хочете витратити значну його частину на приготування обідів, вибирайте той готель, де у вартість номера включено харчування.

Бронюючи номер, не завжди можна здогадатися, що передбачає та чи інша розшифровка харчування в готелях. Тому ми підготували матеріал, де розглядаються всі позначення, описи і абревіатури типів харчування.

Бажаєте знайти затишне житло, де можна з комфортом розміститися на час подорожі?
Ми знаємо, як забезпечити хороші умови проживання за оптимальними цінами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

Отже, класифікація харчування в готелях:

1) RO (Room Only), AO (Accommodation Only), NO (без харчування), EP (European Plan) — харчування в готелі не передбачено. Це означає, що вам доведеться постійно харчуватися в кафе або ресторанах. Підійде тільки тим, хто хоче познайомитися з місцевою, традиційною кухнею в колоритних і цікавих закладах.

2) BB (Bed & Breakfast) — абревіатура харчування в готелях, де у вартість номера включений тільки сніданок. Іноді готелі можуть пропонувати обід і вечерю за додаткову вартість. Але таке трапляється не завжди.

Сніданки бувають декількох видів:

CB (Continental Breakfast) — континентальний (дуже легкий) вид сніданків. Вам запропонують чай/каву/сік і булочку з маслом і джемом. Іноді до стандартного набору можуть додати йогурт, мюслі і дуже рідко шинку або сир. Така система харчування в готелях підійде тим, хто не любить ситно снідати вранці.
AB (American Breakfast) — американський чи англійський сніданки. Ці види харчування в готелях зустрічаються частіше і користуються більшою популярністю. До стандартного набору вам додадуть сосиски, бекон, печериці, помідори, яєчню і квасолю.

3) HB (Half Board) — напівпансіон і HB+. Типи харчування в готелі, коли у вартість проживання включений сніданок і вечеря. Різниця між HB і HB+ полягає в тому, що HB+ включає ще алкогольні та безалкогольні напої.

4) FB (Full Board) — повний пансіон і FB+. Тип харчування в готелях, який передбачає триразові повноцінні прийоми їжі. FB+ так само, як і HB+ включає напої.

5) AI (All Inclusive) і UAI (Ultra All Inclusive). Це відомі всім туристам системи харчування в готелях, які передбачають систему «все включено». Крім стандартних сніданку, обіду і вечері, вам можуть пропонувати ланчі, полуденки і другі сніданки, а також напої. Тип харчування Ultra All Inclusive відрізняється тим, що вам додатково запропонують всілякі десерти, солодощі та напої на будь-який смак.

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів або планшетів, з допомогою яких зможете підібрати і забронювати кращі готелі, апартаменти чи хостели.


Для пошуку найкращих авіаквитків, готелів та оренди авто рекомендуємо нашого партнера skyscanner
Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від EscapeWithPro
Всі авторські подорожі (500+)