укр рус
Системи харчування в готелях

Одна з великих переваг проживання в готелях — харчування. Адже подорож — це не тільки нові місця, емоції та знайомства. Насамперед — це відпочинок. І якщо ви не хочете витратити значну його частину на приготування обідів, вибирайте той готель, де у вартість номера включено харчування.

Бронюючи номер, не завжди можна здогадатися, що передбачає та чи інша розшифровка харчування в готелях. Тому ми підготували матеріал, де розглядаються всі позначення, описи і абревіатури типів харчування.

Бажаєте знайти затишне житло, де можна з комфортом розміститися на час подорожі?
Ми знаємо, як забезпечити хороші умови проживання за оптимальними цінами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

Отже, класифікація харчування в готелях:

1) RO (Room Only), AO (Accommodation Only), NO (без харчування), EP (European Plan) — харчування в готелі не передбачено. Це означає, що вам доведеться постійно харчуватися в кафе або ресторанах. Підійде тільки тим, хто хоче познайомитися з місцевою, традиційною кухнею в колоритних і цікавих закладах.

2) BB (Bed & Breakfast) — абревіатура харчування в готелях, де у вартість номера включений тільки сніданок. Іноді готелі можуть пропонувати обід і вечерю за додаткову вартість. Але таке трапляється не завжди.

Сніданки бувають декількох видів:

CB (Continental Breakfast) — континентальний (дуже легкий) вид сніданків. Вам запропонують чай/каву/сік і булочку з маслом і джемом. Іноді до стандартного набору можуть додати йогурт, мюслі і дуже рідко шинку або сир. Така система харчування в готелях підійде тим, хто не любить ситно снідати вранці.
AB (American Breakfast) — американський чи англійський сніданки. Ці види харчування в готелях зустрічаються частіше і користуються більшою популярністю. До стандартного набору вам додадуть сосиски, бекон, печериці, помідори, яєчню і квасолю.

3) HB (Half Board) — напівпансіон і HB+. Типи харчування в готелі, коли у вартість проживання включений сніданок і вечеря. Різниця між HB і HB+ полягає в тому, що HB+ включає ще алкогольні та безалкогольні напої.

4) FB (Full Board) — повний пансіон і FB+. Тип харчування в готелях, який передбачає триразові повноцінні прийоми їжі. FB+ так само, як і HB+ включає напої.

5) AI (All Inclusive) і UAI (Ultra All Inclusive). Це відомі всім туристам системи харчування в готелях, які передбачають систему «все включено». Крім стандартних сніданку, обіду і вечері, вам можуть пропонувати ланчі, полуденки і другі сніданки, а також напої. Тип харчування Ultra All Inclusive відрізняється тим, що вам додатково запропонують всілякі десерти, солодощі та напої на будь-який смак.

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів або планшетів, з допомогою яких зможете підібрати і забронювати кращі готелі, апартаменти чи хостели.


WhatsUp
Telegram
Viber