укр рус
Харчування в Європі

Один з найбільш перевірених способів познайомитися з країною — спробувати національну кухню та пізнати культуру харчування в країні, по якій подорожуєте. Цей розділ присвячений ресторанам і фаст-фудам в Європі. Вам цікаво що, де і коли європейці їдять? Крім цієї інформації, ви дізнаєтеся про ресторанний гід Мішлен і зможете ознайомитися з одним видом меню і його вартістю.

Під час планування подорожі важливо подбати не тільки про авіаквитки,
місце проживання і способи пересування, але і про їжу.
Ми можемо знайти для вас заклади з демократичними цінами і відмінними стравами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Культура харчування в Європі

У цьому розділі зібрана інформація про ресторани. Ви дізнаєтеся, чим відрізняється меню A La Carte від меню Table ' Hôte, відмінності французького сніданку від німецького, і ми допоможемо вам розібратися у всіляких європейських закусках.

Типи ресторанів

Ресторанів у Європі дуже багато — від елітних до недорогих. У цій статті ви детально ознайомитеся з тим, які бувають ресторани і які ціни на харчування в різних закладах. Ми зачепили тему Червоного гіда Мішлен і навели приклад меню одного з паризьких ресторанів з трьома зірками Мішлен. Також, для вас зібрані приклади обідів і вечерь з цінами в ресторанах різних міст.

Європейський фаст-фуд

Перше, що приходить на розум — Макдональдс. Безумовно, в кожній європейській країні є звичний і незмінний Макдональдс, але національний фаст-фуд в Європі набагато цікавіший. У цій статті ви знайдете інформацію про «швидке харчування» у кожній країні: тапас в Іспанії, млинці у Франції, ковбаски в Німеччині і незмінні «рибка і чіпси» в Англії.

Як заощадити на харчуванні в Європі

Знайомство з кухнею для багатьох мандрівників є одним з найприємніших моментів у поїздці. Хочеться спробувати всі місцеві делікатеси, популярні традиційні страви та напої. Постійно харчуватися в європейських ресторанах дорого, тому ми зібрали для вас корисні поради про те, як смачно харчуватися, не виходячи за рамки бюджету.

Особливості європейської кухні
Європейська кухня дуже різноманітна. Чому ж кухня північних країн дуже відрізняється від кухні південних країн? Клімат, доступні продукти і традиції кожної нації визначають колорит харчування. Хочете дізнатися особливості страв у різних країнах? Читайте цю статтю.

WhatsUp
Telegram
Viber