укр рус
Як скласти валізу: 9 корисних порад від досвідчених мандрівників

У період фінальних приготувань до поїздки за кордон одним з важливих пунктів є збір багажу. І від того, наскільки відповідально ви підійдете до цієї справи, багато в чому залежить успіх всієї майбутньої подорожі.

Багатьох туристів цікавить питання, як зібрати сумку в дорогу так, щоб помістити в неї все необхідне. При цьому нерідко після довгих і, здавалося б, ретельних зборів значна частина речей залишається незатребуваною за весь період відпочинку.

Тому перша і найважливіший порада:

Переконайтеся, що ви не берете нічого зайвого, наприклад, одягу та взуття «на всякий випадок».

Якщо виявите речі подібного роду, покладіть їх в дальній кут вашої шафи до повернення. Цей рішучий крок вбереже вас не тільки від елементарної втоми і дратівливості від транспортування об'ємного і важкого багажу, але і від необхідності платити за додаткову вагу в аеропорту :)

Коли остаточний відбір буде проведено, з'явиться наступне завдання — як компактно скласти речі в чемодан. Для успішного його виконання можете скористатися наступними порадами.

З чого почати упаковку речей

На дно покладіть найважче — взуття, фен, зарядні пристрої.

Пакуємо дрібниці

Невеликі предмети (шкарпетки, білизна, окуляри та інше) акуратно додайте у взуття. Це дозволить раціонально розпорядитися дорогоцінним місцем і вберегти крихкі речі від пошкоджень, а взуття — від деформації.

Скажіть «ні» акуратним стопках

Прислухайтеся до важливої і перевіреної досвідом поради і згортайте речі валиками (в трубочку), а не пластами. Цей прийом значно заощадить місце.

Трамбуйте

По можливості намагайтеся щільно утрамбувати вміст валізи, заповнюючи вільне місце невеликими валиками одягу. Бажано, щоб усередині не залишилося порожнього простору. Так речі не будуть переміщатися всередині чемодану при транспортуванні, а значить, краще збережуться.

Хитра уловка

Ремені і дроти від різних пристроїв добре розмістяться вздовж стінок валізи. У згорнутому вигляді вони будуть займати набагато більше місця.

Нюанси при упаковці косметики

Гігієнічні приналежності і косметику зазвичай пакують в останню чергу, у верхню частину валізи чи спеціальний відділ. Щоб не довелося по приїзді прати речі від слідів лосьйону чи зубної пасти, переконайтеся, що всі ковпачки закриті, а тюбики щільно закручені. А ще краще буде одразу скласти в пакети з застібкою те, що може розлитися і забруднити одяг.

Використовуйте вакуумні пакети

Для тих, хто часто подорожує і не любить возити за собою важкий багаж, цей корисний винахід може стати справжньою знахідкою. Герметична упаковка дозволяє значно зменшити об'єм виробу. При використанні стандартних вакуумних пакетів для видалення повітря застосовується звичайний пилосос. Якщо в поїздці доступу до такого роду техніки не передбачається, можна скористатися спеціальними компресійними пакетами, для яких пилосос не потрібен.

Розпізнавальні знаки

При упаковці багажу в аеропорту не забудьте зробити його більш упізнаваним — можна причепити яскраву наклейку. Це полегшить вам пошук валізи на багажній стрічці і вбереже від можливості того, що ви візьмете чужі речі замість своїх.

Сподіваємося, що наші поради щодо упаковки багажу дозволять вам швидко і якісно зібрати валізу в поїздку. Приємної подорожі і незабутніх вражень!

Мрієте про ідеально сплановану подорож, де все продумано до дрібниць?
Ми допоможемо втілити ваші мрії в життя! Просто уявіть свій ідеальний відпочинок і розкажіть нам про нього.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

Для того, щоб своїми очима побачити, як правильно складати речі у валізу, перегляньте відеоролики-рекомендації від знаменитого бренду Louis Vuitton.

Як упакувати валізу чоловікові:

Як правильно упакувати валізу жінці:

Як скласти сорочку:

Як скласти джинси:

Як скласти піджак:

Як скласти брюки, куртку і шарф

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми для смартфонів і планшетів, за допомогою яких зможете швидко скласти речі і нічого не забути.


WhatsUp
Telegram
Viber