укр рус
Комфортне проживання в Європі

Питання організації проживання у подорожі дуже важливе. У цьому розділі зібрана уся необхідна інформація про варіанти проживання у Європі та їх бронювання через інтернет. Ми підкажемо, як вибрати оптимальний варіант «ціна — якість». Ви дізнаєтесь також, що крім ночівлі можна забезпечити собі веселу компанію і безкоштовного гіда незнайомим містом. Як? Читайте про мережі гостинності (Hospitality network). І на завершення, ви зможете наочно побачити «Підтвердження бронювання проживання» і дізнатися, для чого воно потрібне.

Бажаєте знайти затишне житло, де можна з комфортом розміститися на час подорожі?
Ми знаємо, як забезпечити хороші умови проживання за оптимальними цінами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)
Варіанти проживання в Європі

Де ж зупинитися на ніч в Європі? Чим відрізняється готель від хостелу? Які переваги апартаментів? Як можна переночувати безкоштовно або що таке Hospitality network? Якщо ви задаєте подібні питання, то в цьому розділі ви зможете знайти всі відповіді і ознайомитися з «плюсами» і «мінусами» кожного варіанту.

Як заощадити на проживанні в Європі
Корисна стаття про економні варіанти проживання в Європі. Інформація про те, де шукати дешеве і комфортне житло для бюджетної подорожі.
Як бронювати готель, апартаменти або хостел через інтернет

Інформація даного розділу допоможе забронювати номер в готелі, апартаменти або проживання в хостелі. Для кожного виду проживання є детальна інструкція по кожному кроку бронювання з прикладами конкретних сайтів.

Підтвердження про бронювання (для візи)

Завдяки матеріалу в статті, ви дізнаєтеся, що таке «підтвердження бронювання» (або ваучер) і для чого воно потрібно. Також ми підготували для вас запити про підтвердження бронювання у готелі та апартаментах на декількох мовах (англійська, німецька, італійська).

Класифікація готелів
Наша стаття розповість вам про те, що означають зірки на фасаді готелів, і про особливості такої класифікації в різних країнах Європи.
Типи номерів у готелях
Бронюючи номер в готелі, не знаєте, який вибрати, чим вони відрізняються і які зручності гарантують? Тоді ця стаття для вас. Ми зібрали всі можливі типи готельних номерів з описами і детальними характеристиками.
Системи харчування в готелях
У цьому розділі ви дізнаєтеся, які існують типи харчування в готелях і як розшифровуються їх абревіатури. Які типи передбачають повноцінне харчування, а які включають тільки сніданки? Чим відрізняється, наприклад, All Inclusive від Ultra All Inclusive і багато іншого.
Кемпінги в Європі
Проживання в розкішному готелі або апартаментах з видом на море — це, звичайно ж, добре! Але є ще один варіант, який може привнести у ваш відпочинок трохи незвичності і навіть невеликого екстриму. Це кемпінг! Детальну інформацію про таке проживання читайте в цій статті.

WhatsUp
Telegram
Viber