укр рус
Безкоштовний гід в Європі. Частина 2. Де його знайти

Потрапити на захоплюючу екскурсію компетентного гіда в Європі безкоштовно не так складно, як може здатися відразу. У першій частині статті ми розповіли про те, для чого потрібен гід в самостійній подорожі і за якими критеріями його вибирати. Як знайти компанію для прогулянок в найбільш популярних європейських містах — читайте далі.

Free walking tours

Безкоштовні піші екскурсії в найпопулярніших містах Європи. Зазвичай їх проводять гіди-волонтери, які дуже люблять своє місто і хочуть розповісти про його визначні пам'ятки всім бажаючим. Добровільна винагорода провіднику в якості подяки за роботу вітається, але залишається на розсуд гостя. Ось кілька варіантів, як знайти таку екскурсію в місті, яке ви плануєте відвідати.

SANDEMANs

Хто?

Компанія SANDEMANs NEW Europe Tours пропонує безкоштовні та платні екскурсії по 18 містах світу, до проведення яких залучені незалежні гіди-мешканці міста. Вам не доведеться вислуховувати сухий перелік історичних фактів і дат, унікальний стиль оповіді кожного з гідів змусить минуле вийти з глибини століть і ожити перед вашими очима.

— Як?

Крок 1. Для бронювання місця вам необхідно зайти на сайт компанії neweuropetours.eu та вибрати місто, яке ви хочете відвідати. Наприклад, Барселона.

Крок 2. Натискаєте вкладку «Free Tour» (безкоштовний тур).

Там розміщена інформація про тур: короткий опис, відеоанонс, приблизна тривалість.

Крок 3. Натискаєте кнопку замовлення «Book now». У календарі, що відкрився, обираєте дату екскурсії, час (пропонується два варіанти — до обіду і після).

Там же ви зможете вибрати і мову екскурсії (в різних містах, в різні дні та час їх перелік відрізняється).

Крок 4. Далі — невеликий нюанс. Записатися на безкоштовну екскурсію можуть від 1 до 9 людей. А ось група з 10 осіб і більше повинна буде заплатити по 6 євро за кожного учасника. Не губимося і натискаємо кнопку «Free».


Крок 5. Далі відкривається реєстраційна форма, у яку вам необхідно внести свої дані: ім'я, телефон та кількість необхідних місць.


Натискаєте кнопку «Зберегти» («Save») — і вуа-ля! Ви забронювали місце на безкоштовну екскурсію.

При виникненні труднощів з реєстрацією або пошуком безкоштовного туру ви можете звернутися до нас. Із задоволенням надамо послуги з планування і організації вашої поїздки!

При підготовці подорожей ми враховуємо сотні дрібниць.
Де знайти Wi-Fi в Європі, як користуватися City Card, як оформити Tax Free і багато іншого.
Ми підготуємо повну інформацію про країни відвідування з нашими рекомендаціями та порадами.

Дізнатись, що ви отримаєте
Це займе всього 2 хвилини! (сторінка відкриється в новій вкладці)

Рекомендуємо скористатися сервісом підбору екскурсій та гідів від tripster.ru

Пошуковик безкоштовних турів

Хто?

На сайті freecitytour.com при виборі одного з міст (у Європі — більше 20) відкриється список сайтів, що пропонують безкоштовні екскурсії. Тобто ви отримуєте кілька варіантів і можете вибрати той, який підходить саме вам.

— Як?

Крок 1. Вибираєте континент, потім місто.

Крок 2. У вікні, що відкрилося, ви побачите доступні екскурсії з зазначенням часу і місця зустрічі і адресою сайту-джерела.

Крок 3. Перейдіть на обраний сайт та дотримуйтеся подальших інструкцій.

Цей сервіс в результатах пошуку видає не всі можливі варіанти. Тому, якщо ви точно знаєте, яке місто хочете відвідати, рекомендуємо вам самостійно дати запит в пошуковій системі «Free Walking Tours» з назвою міста.

Сайти хостелів

Деякі хостели пропонують послугу — безкоштовні екскурсії. Як, наприклад, на сайті hostelsfreetour.com в Дубліні і Будапешті. Скористайтеся пошуком і перевірте хостели у пункті вашого призначення — може бути, ви знайдете і житло, і компанію.

Каучсерфінг

Все більшу популярність набирає такий вид подорожей, як каучсерфінг (Couch Surfing). Таку назву має гостьова мережа, яка об'єднує однодумців і допомагає мандрівникам всього світу надавати один одному допомогу різного роду (надання житла, їжі, рад тощо). Це співтовариство надає можливість зв'язатися з людиною практично в будь-якому місті і домовитися про ночівлю або екскурсії. Ви отримаєте унікальний шанс побувати в тих місцях, де не ступала нога туриста, осягнути атмосферу міста і отримати досвід інтернаціонального спілкування.

У системи каучсерфінгу існують аналоги, але вони не отримали такого широкого розповсюдження (наприклад, hospitalityclub.org , globalfreeloaders.com). Ці та інші подібні ресурси також можна використовувати для пошуків безкоштовного гіда.

У цій статті ми спробували докладно пояснити, як бронювати місця на безкоштовні гід-тури в Європі і де знайти місцевого компаньйона для прогулянки по місту. Але якщо у вас виникли питання, ми з задоволенням допоможемо вам у їх вирішенні. Удачі в пошуках!

У нашій спеціальній статті «65 кращих мобільних додатків для мандрівників» ви знайдете корисні програми-путівники для смартфонів і планшетів, з допомогою яких зможете відшукати інформацію про всі цікаві місця в кожній країні.


WhatsUp
Telegram
Viber