укр рус
Акція від авіакомпанії Volotea «Запрошуй друзів – отримуй бонуси»
18 червня 2015 р.

Іспанський лоукост Volotea оголосив про старт нової акції, за допомогою якої можна значно заощаджувати на перельотах. Її суть полягає в тому, що за кожного запрошеного друга, ви і ваш приятель отримуєте на свій бонусний рахунок по 10 євро. Гроші перераховуються тільки в тому випадку, коли ваш друг забронює і оплатить вартість як мінімум одного квитка.

Кількість друзів, яких можна запросити – не обмежена. Акція безстрокова і як обіцяє авіакомпанія, гроші з часом згорати не будуть. Оплатити ними можна буде будь-який квиток, доступний на сайті. Щоб отримати бонуси, потрібно зареєструватися, скопіювати персональний код та поширити його серед друзів.

Це ідеальна пропозиція для тих, хто збирається в подорож по декількох країнах Європи разом з друзями.

До речі, як ми вже писали раніше, Чехія значно спростила процедуру видачі віз для українців. Тому хочемо розповісти вам про те, як можна бюджетно подорожувати по Європі з Праги лоукостом Volotea. Вже зараз у продажу є квитки на липень-серпень з Праги до Венеції всього за 32 євро, до Бордо і Нанта за 76 євро (зворотний напрямок від 32). Враховуючи акцію, вартість квитків зовсім знижується до 22 і 66 євро відповідно!

З Венеції лоукост Volotea здійснює дуже багато рейсів в Іспанію, Францію, Німеччину та Грецію, тому плануйте вашу подорож вже зараз, економлячи на авіаперельотах, а не емоціях та враженнях.

WhatsUp
Telegram
Viber